EduGate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Ayrıcalıkları

2 Ağustos 2019

EduGate Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Ayrıcalıkları

02.08.2019 tarihinde yazıldı. Ortalama okuma süresi 3 dakika.

2016 yılından beri yurt dışı eğitim danışmanlığı alanında hizmet veren EduGate, Türkiye’de fark yaratacak kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyerek bu hizmeti sağlıyor. Bir insanın hayatında alacağı en önemli kararlardan biri olan yurt dışı eğitimi konusunda, profesyonel danışmanları ile birlikte en doğru yönlendirmeleri yapan EduGate’in birbirinden ayrıcalıklı hizmetleri ile siz de verimli bir eğitim dönemi geçirebilirsiniz.

1 – Sorunsuz Bir Yurtdışı Eğitimi


Yaşayacağınız en büyük deneyimlerden biri olan yurt dışı eğitim deneyimini sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz. Bunun için EduGate’in profesyonel eğitim danışmanları, karar alma aşamasından eğitim tamamlanana kadar olan tüm aşamalarda sizlerin yanında olacaklar. Üstelik evrak toplama, kayıt işlemleri, konaklama gibi aklınıza gelebilecek her türlü işlemi, EduGate ile sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

2 – En Az 10 Yıl Deneyimli Danışmanlar


EduGate’te öğrenci adaylarını yönlendiren danışmanların hepsi, bu alanda  en az 10 yıllık tecrübeye sahip deneyimli kişilerden oluşuyorlar. Dolayısıyla danışmanların aktaracağı her türlü ve yönlendirmeye gözü kapalı güvenebilirsiniz.

3 – Profesyonel Hizmet


EduGate, Türkiye’de fark yaratacak kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile hareket ediyor. Dolayısıyla tüm aşamalarda almanız gereken hizmeti en profesyonel şekliyle alıyorsunuz. EduGate’te yurt dışı eğitimi konusunda her şey usulüne uygun olarak ve öğrencinin sorun yaşamayacağı şekilde gerçekleştiriliyor.

4 – Eğitim Süresi Boyunca Kesintisiz Danışmanlık


EduGate, danışmanlık almaya başladıktan sonra eğitiminiz bitene kadar daima sizin yanınızda oluyor. Yani uçağa bindiğinizde danışmanlık hizmetiniz bitmiyor, orada bulunduğunuz süre boyunca danışmanlık hizmeti almaya devam ediyorsunuz. Yaşadığınız en ufak bir sorunu vakit kaybetmeden EduGate danışmanına bildirebiliyor ve danışmanınız da kısa bir sürede probleminizi çözüme kavuşturuyor. Yani EduGate, eğitim süreciniz tamamlanıp ülkenize dönene kadar size danışmanlık veriyor.

5 – Çok Sayıda Eğitim Seçeneği


Yurt dışı eğitimi dendiği zaman aklınıza sadece tek tip eğitim gelmesin. Dil eğitimi, üniversite, yüksek lisans, yaz okulu ve hatta lise eğitiminizi bile EduGate aracılığı ile yapabilirsiniz. Gitmek istediğiniz okul konusunda ise EduGate danışmanınızın yönlendirmesine güvenebilirsiniz.

6 – Pek Çok Ülkede Eğitim Olanağı


Avrupa, Kanada, Amerika, Asya… EduGate, yüksek eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan çok sayıda ülkede yurt dışı eğitim olanağı sunuyor. Gitmek istediğiniz ülke ve beklentilerinize uygun olarak, EduGate danışmanınız sizin için doğru ülkeyi ve okulu seçiyor.

7 – H.I.S. Güvencesi


64 ülkede 500’den fazla olan ofisi bulunan Japonya’nın global markası H.I.S. Türkiye'nin iştiraki olan EduGate, bu anlamda oldukça güvenilir bir şirket. Sahip olduğu kaynakları ve Japon disiplininden gelen profesyonel hizmet anlayışı ile EguGate, yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda en doğru adreslerden biri.

SİZE ULAŞALIM

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum.