YURTDIŞI EĞİTİME AÇILAN KAPINIZ

EDUGATE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK

Yurtdışı Eğitimi Hayal Ettiğiniz Gibi Geçsin!

EduGate Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, 60'dan fazla ülkede 300'den fazla ofisi bulunan bir HIS Travel markasıdır.

EduGate markası olarak 1 Ocak 2018 tarihinden beri dünya üzerinde 300'ün üzerinde kendine ait ofisi bulunan ve 100‘ün üzerinde çalışanı ile HIS Travel bünyesinde Bağdat Caddesi'nde hizmet vermekteyiz.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında Türkiye'de fark yaratacak kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyen EduGate, ihtiyacınız olan kesintisiz hizmeti en net ve güncel bilgilerle sağlamayı taahhüt eder. Öğrencilerine ücretsiz eğitim danışmanlığı vererek onlar için en doğru okulu ve ülkeyi seçerek kaliteli bir dil eğitimi almalarını amaçlar. EduGate ile öğrenmek istediğiniz dili yerinde öğrenirken aynı zamanda size çok şey katacak deneyimler de kazanırsınız. Kısacası EduGate, yurtdışı dil eğitimini sadece bir eğitim olmaktan çıkartır ve hayatınıza dokunmayı esas alır.   

Hedeflediğiniz yurtdışı eğitim programı hakkında kararınızı vermeden önce alanında en az 10 yıllık deneyimi olan profesyonel danışmanlarımızla görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Sizi bekliyoruz...


SİZE ULAŞALIM

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.