Ülke / Şehir

  • (3)
  • (4)
  • (2)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)

Fiyat

Eğitim Süresi

Yaş

Konaklama Tipi

Eğitim Dili

Torquay Yaz Okulları


Torquay Yaz Okulları ile Sosyalleşirken İngilizce Öğrenin

İngiltere’nin en ünlü sahil kasabalarından biri olan ve Devon’a bağlı olan Torquay; muhteşem okyanus manzarası, rahat ve kaliteli atmosferi ile göz dolduruyor. Ünlü marinası, yat kulüpleri, altın sarısı kumsalları ve tertemiz deniziyle dikkat çeken Torquay, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği yerlerden biri. Çok çeşitli spor olanaklarının da yer aldığı Torquay, bir yandan eğitim alırken bir yandan da sosyalleşme imkanı sunuyor. İngiltere yaz okulları arasında en popülerlerinden biri olan Torquay yaz okulları, genellikle 12-17 yaş grubundaki öğrencileri kabul ediyor. Teknolojik imkanları, tam donanımlı sınıfları, modern merkezleri ile kaliteli bir İngilizce eğitimi sunan Torquay yaz okullarında öğrenciler 24 saat gözetmen denetiminde oldukları için de oldukça güvenli. İngiltere’nin liman kentinde İngilizce öğrenme fırsatı sunan Torquey yaz okullarında dil eğitimi aldıktan sonra, gelecekteki kariyerinize ve kişisel gelişiminize de büyük bir katkı sağlamış olacaksınız. Bunun yanı sıra şehrin sunduğu sosyalleşme imkanı da İngilizcenizi çok daha akıcı bir hale getirecek. Torquay yaz okulları sayesinde, kaliteli bir eğitim almanın yanı sıra, İngilizceyi anavatanında öğrenme şansı da yakalamış olacaksınız.


Torquay’de İngilizce Öğrenmenin Faydaları Neler?

Toquay yaz okullarının en büyük avantajı, şehrin hareketli ve sosyal yaşantısına oldukça yakın bir mesafede bulunmaları. Bu anlamda aslında eğitimin hiç bitmediğini söyleyebiliriz. Öğrenciler, derslerden sonra Torquay’ın hareketli yaşantısında vakit geçirerek günlük hayatlarında da konuşma pratiği yapmaya devam edebiliyorlar. Ayrıca oldukça genç ve dinamik bir ortama sahip olan şehir, öğrencilerin hem eğitici hem de eğlenceli bir yaz geçirmesine olanak sağlıyor. Elbette ki İngilizcenin anavatanında olmanın avantajı da Torquay yaz okullarında dil eğitimi almak için yeterli bir sebep.


Torquay Yaz Okulları Maliyeti Ne Kadar?

Torquay yaz okulu fiyatları genellikle eğitim süresine, konaklama tipine ve tercih edilen okula göre değişkenlik gösteriyor. Genel olarak 1300 ila 1700 Euro arasında değişen Torquay yaz okulları fiyatlarına; aile yanı konaklama, ders kitapları, yemekler, sağlık sigortası, havalimanı transferleri, aktiviteler ve geziler de dahil ediliyor. Ancak bu hizmetler okuldan okula farklılık gösterebiliyor. Eğer aile yanı dışında farklı bir konaklama alternatifi tercih ederseniz, o zaman Torquay yaz okulları maliyetlerinde biraz daha artış meydana gelebilir.


Torquay Yaz Okulları Ne Kadar Sürüyor?

Torquay yaz okulları maksimum 4 hafta sürüyor. Eğitim süresi öğrencilerin tercihlerine göre değişiklik gösteriyor aslında. Minimum eğitim süresi ise 2 hafta. Torquay yaz okulları genellikle haziran ve ağustos ayları arasında faaliyet gösteriyor.


Torquay Yaz Okulları Konaklama Seçenekleri Neler?

Torquay yaz okullarında aile konaklama seçeneği sunuluyor. Konaklamalar tam pansiyon sisteminde çift kişilik odalarda gerçekleştiriliyor. Banyo genellikle paylaşımlı oluyor. Aile yanı konaklama seçeneği, İngilizce pratik yapmak için en avantajlı seçeneklerden biri. Ayrıca bu sayede İngiliz kültürünü yakından tanıma imkanı da bulmuş oluyorsunuz. Torquay yaz okulları dışında dilerseniz ev kiralayabilirsiniz. Bu durum öğrencilerin bütçesine göre değişmekle birlikte, öğrencinin istek ve beklentilerine göre de değişiyor.


Torquay Yaz Okulları Programları Nasıl?

12-17 yaş grubu için hazırlanmış olan Torquay yaz okulları programları, haftada 20 ders Genel İngilizce programı şeklinde sunuluyor. Torquay yaz okullarındaki ilk gün, öğrencilerin sınıflarını belirlemek için bir seviye tespit sınavı yapılıyor. Sınav sonuçlarına göre sınıflarına yerleştirilen öğrenciler, maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim görüyor. Daha çok konuşma pratiği üzerinde durulan Torquay yaz okulları programlarında sabah derslerinden sonra öğleden sonraları ve akşamlar aktivite ve gezilere ayrılıyor.


Torquay Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İngiltere’nin Devon Kontluğu’na bağlı bir sahil kasabası olan Torquay, ülkenin en küçük şehirleri arasında yer alıyor. Buna rağmen eski İngiliz kültürünü gözler önüne seren Torquay; doğal güzellikleri, tarihi yapıları, müzeleri ve parkları ile dikkat çekiyor. İngiltere’nin güney kıyılarında yer alan ve Akdeniz tadında bir tatil havasına sahip olan Torquay, İngiltere’nin en çok turist çeken bölgesi aynı zamanda. İngiliz Rivierası olarak isimlendirilen seçkin bir bölgede yer alan Torquay, oldukça canlı bir kasaba. Gece kulüpleri, eğlence ve alışveriş merkezi, yat limanları ve otelleriyle tam bir tatil cenneti olan Torquay, oldukça yumuşak ve sıcak bir iklime sahip aynı zamanda. Masmavi denizi ve sımsıcak güneşi ile yazlık bir bölge olan Torquay, açık hava sporları açısından da fazlasıyla elverişli bir yer. Oldukça güvenli ve yemyeşil bir kasaba olan Torquay, İngiltere’nin en kaliteli yaz okullarına da ev sahipliği yapıyor.


Torquay’da Gezilecek Yerler Neresi?

İngiltere dil eğitimi için Toquay yaz okullarını tercih ettiğinizde, Torquay gezilecek yerleri de mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. 700 binlik tarihi ile dikkat çeken ünlü Kents Mağarası, 1196 yılında inşa edilmiş olan Torre Abbey Manastırı, bünyesinde çok sayıda sanat galerisi, çocuk oyun alanı, bahçe barındıran Cockington Court ve Country Park, Torquay gezilecek yerler arasında bulunuyor. Ayrıca şehirde mutlaka denizin ve güneşin tadını çıkarmanız gereken pek çok plaj mevcut. Maidencombe Plajı, Watcombe Plajı, Oddicombe Plajı, Babbacombe Plajı, Anstey’s Cove, Meadfoot Plajı, Torre Abbey Sands ve Corbyn Sands, Torquay’in ünlü plajları arasında yer alıyor. Union Square, Fleet Walk ve The Willows ise şehrin ünlü alışveriş merkezleri arasında bulunuyor.

SİZE ULAŞALIM

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.