Ülke / Şehir

  • (3)
  • (4)
  • (2)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)

Fiyat

Eğitim Süresi

Yaş

Konaklama Tipi

Eğitim Dili

Toronto Yaz Okulları


Toronto Yaz Okulları ile Eğlenerek İngilizce Öğrenin

Kanada’nın en büyük ve ticaret merkezi olarak geçen Toronto şehri aynı zamanda Ontario eyaletinin de başkentidir. Varlıklı ve yüksek teknolojiye sahip Kanada’nın gelişmiş şehri Toronto çok sayıda göç almış olduğu için farklı kültürlerin barındırmaktadır. Eğitime önem veren bir ülke olan Kanada’da çok sayıda yaz okulu bulunmaktadır. Toronto yaz okulları da ülkenin en yaşanılabilir ve en güvenlikli şehri olduğu için aileler tarafından oldukça yoğun bir şekilde talep edilmektedir.


Toronto Yaz Okulları Fiyatları Nasıl?

Toronto dil okulu fiyatları İngiltere'de eğitim görmek isteyenlerin en merak ettiği konu olarak biliniyor. Fiyatlar, okulun kaç gün veya hafta sürdüğü, kalacak yer, okulun eğitim kalitesi gibi parametreler doğrultusunda farklılık gösteriyor. Genellikle Kanada yaz okullarının fiyatları kalacak yer de dahil olmak üzere 6 aylık ücreti 3600 CAD’dan başlamaktadır.


Toronto Yaz Okulları Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Toronto yaz okullarında İngilizce eğitimi için yaş ortalaması genellikle 13 - 17 yaş aralığındadır. Haziran ve ağustos ayları arasında açık olan eğitim kurumları ülkemizde eğitim döneminin bitmesi ile başladığı için öğrenciler için oldukça avantaj sağlamaktadır. Dünya genelinde pek çok farklı milletten öğrenci kabul eden Toronto yaz okullarında Türkiye’den giden öğrenciler hem farklı kültürleri bir arada görmekte hem de yabancı dillerini yoğun bir şekilde pratik yapma şansına sahiptirler. İngilizcenin en kolay ve kısa şekilde öğrenilmesi için öğrencinin o dilin kültürü ile iç içe zaman geçirmesi gerekmektedir. Bu sebeple Toronto yaz okulları İngilizce öğrenimi için en doğru adrestir.


Toronto Yaz Okullarında Konaklama Çeşitleri Nelerdir?

Toronto yaz kursları genellikle tam pansiyon yurt konaklaması seçeneği ile ön plana çıkmaktadır. Bu konaklama çeşidi öğrencilerin konforu ve eğitimi için en avantajlı seçenektir. Maksimum 2 öğrencinin paylaşımlı olarak kullandığı odalarda banyo ve tuvalette paylaşımlıdır. Yurt konaklaması yapan öğrenciler 24 saat gözetmen takibindedir. Toronto yaz okullarında yurt konaklaması yapan öğrencilere sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği açık büfe haftanın yedi günü servis edilmektedir. Öğrencilerin ortak kullanımına açık faaliyet alanları bulunmaktadır. Öğrencilerin bir arada konaklama yapıyor olmaları kuracakları arkadaşlıklar ve yapacakları İngilizce pratik için oldukça önemli ve avantajlıdır.


Toronto Yaz Okullarında Nasıl Bir Program Uygulanmaktadır?

Toronto yaz okullarında İngilizce dil eğitimi yoğun bir şekilde verilmektedir. Maksimum 15 kişilik sınıflarda haftada 15 saat olacak şekilde her seviyeye uygun eğitim uygulanmaktadır. Başlangıç seviyesinden yoğun seviyeye kadar ve aynı zamanda iş İngilizcesi seçeneği ile anadili İngilizce olan yabancı eğitmenler tarafından verilen derslerde hem yazılı hem de sözlü eğitim metodu uygulanmaktadır. Minimum 2 hafta maksimum 6 hafta olan eğitim sürelerinde her ders 45 dakika sürmektedir. Öğrenciler eğitim süreleri boyunca belirli periyotlarda seviye sınavlarına tabii tutulmaktadır. Sınav sonuçlarına göre ilerleme gösteren öğrenciler üst seviye sınıflarına, ilerleme gösteremeyen öğrenciler ise alt seviye sınıflarına transfer edilmektedirler. Bu sistem öğrencilerin motivasyonlarını arttırıp öğrenme sürelerini kısaltmaktadır.


Toronto Yaz Okullarında Öğrencilere Ne Gibi İmkanlar Sağlanmaktadır?

İngilizce öğrenmenin en etkili ve kısa yolu o kültür içerisinde ve toplum ile zaman geçirmek olduğu için Toronto yaz okulları bu koşulları öğrencilerine en iyi şekilde sağlamaktadır. 7/24 sürekli İngilizce kullanılması gereken eğitimlerinde ve yurtlarında öğrenciler ve eğitmenler ile oldukça fazla pratik yapma şansı yakalayan öğrenciler aynı zamanda sosyal aktivitelerle de pratiklerini arttırmaktadırlar. Eğitim saatlerinin dışında eğitim kurumlarının öğrenciler için düzenlemiş olduğu sosyal aktivite ve gezilerde öğrenciler hem şehri keşfedip hem de yerli halkın kültürüne yakından tanık olmaktadırlar. Eğitim saatleri dışında kalan sosyal zamanlarda dilerlerse arkadaşları ile birlikte rahatlıkla şehirde gezip sosyalleşebilirler. Genç yaşta İngilizce dil eğitimi için ailelerinden ayrı bir şekilde Toronto yaz okullarına gelen öğrenciler kazandıkları özgüven ile ülkelerinde kendi yaş grupları arasında hem kariyer hayatı hem de eğitim hayatlarında fark yaratmaktadırlar.


Toronto Yaz Okullarına Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Toronto yaz okullarına kayıt yaptırmak isteyen öğrencinin ilk olarak kurumlarının belirlediği yabancı dil yeterlilik sınavına online şekilde girmeleri gerekmektedir. Bu sınav danışman firmanın yardımı ile uygulanmaktadır. Sınav sonucundan sonra eğitim kurumundan gelen kabul kağıtları ile ödeme alınıp vize işlemlerine başlanmaktadır. Bu süreçte danışman firma öğrenciye yardımcı olmakla yükümlüdür. Kimi zaman seviye belirleme sınavı eğitim kurumu tarafından eğitimin ilk günü yapılabilmektedir. Sınav sonrasında elde edilen sonuca göre öğrenciler seviye sınıfına yerleştirilmektedir. Eğitim bitiminde de öğrenciler seviye sınavına girmektedirler. Bu sınav sonucunda da üzerinde seviye belirtilmiş bitirme sertifikası verilmektedir.

SİZE ULAŞALIM

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.