Ülke / Şehir

  • (3)
  • (4)
  • (2)
  • (1)
  • (2)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (1)

Fiyat

Eğitim Süresi

Yaş

Konaklama Tipi

Eğitim Dili

Malta Yaz Okulları


Malta Yaz Okulları İle İngilizce Öğrenin

Malta’da dil öğrenmek kuşkusuz herkesin isteyeceği bir serüvendir. Bu serüven seçtiğiniz Malta yaz dil okulu ile başlıyor ve tüm yaz devam ediyor. Malta yaz okulları öğrencilere aynı zamanda Malta hakkında yakından bilgi sahibi olma ve bu muhteşem adalar devletini gezme imkanı tanıyor. Eşsiz kumsallarıyla bilinen Malta’da dil eğitimi almak demek, Ġgantija Tapınakları gibi Malta’da gezilecek yerler açısından bir yandan tatil yapmak anlamına geliyor. Malta yaz okulları öğrencilerin yaz aylarını boş geçirmek yerine onlara hem harika bir deneyim yaşatmak, hem de onları İngilizce’de aktif tutmak için biraz araştırmanızı bekliyor. İngilizcenin önemi artık her yerde kendini gösteriyor. Bir dili öğrenmenin en iyi yolu ise o dili konuşmaktır. Yaz ayları boyunca diğer öğrencilerle iletişim kurabilmek için İngilizce konuşmak zorunda olmaları, Malta yaz okulları dil eğitimi alan öğrencilerin bu dile daha hakim olmalarını sağlıyor. Üstelik İngilizce derslerinin yanı sıra birçok aktivitede de bulunuyorlar.

Malya yaz okulları için Malta’ya geldiğinde öğrenciler, bir Avrupa ülkesinde uzun süreli yaşayarak bu kültürü yakından tanıyabilecek. Yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşen öğrenciler, Malta yaz okulları eğitimi boyunca sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere de katılabilecek. Böylece gelecekleri için sağlam adımlarla ilerlemenin en önemli gereksinimlerinden olan dil eğitimi ile kendilerini geliştirebilecekler. Malta hakkında bilgi edinmek bu eğitim süresince ihtiyacınıza yarayacaktır.


Malta Yaz Okullarında Dil Eğitimi Almanın Önemi Nedir?

Malta yaz okulları sunduğu kaliteli ve eğlenceli eğitim ile tüm öğrencilerin hayallerini süslediği gibi eğitim hayatlarında ve kariyerlerinde en çok ihtiyaç duyacakları şeyi de onlara sunuyor: Aktif olarak İngilizce konuşabilmeyi. Bu yüzden Malta yaz okullarında dil eğitimi almak her açıdan önemini ortaya koyuyor. İngilizce’yi keşfederken eğlenmek isteyenler için doğru adres olan Malta yaz okulları birbirinden seçkin seçenekleriyle sizleri bekliyor. Turistik bir ülke olan Malta’da dil eğitimi almak bir de bu açıdan önemli. Dünyanın en güzel yerlerinden birinde aynı zamanda tatil yaparak dil öğrenmek, öğrenciler için vazgeçilmez bir hayal. Üstelik haftada bir tam günlük gezi ve yarım günlük aktiviteler de bu deneyimi vazgeçilmez kılıyor.


Malta’da Yaz Okulu Eğitimi Veren Şehirler Hangileri?

Yurt dışında dil eğitimi araştırması yapan birçok kişinin karşısına çıkan Malta yaz okulları, St. Julians ve Gozo kentlerinde farklı alternatiflerle öğrencileri bekliyor. İngilizce dil eğitiminden kalan zamanlarda antik kent Valetta’yı görme imkanı, Malta yaz okullarının sunduğu bir diğer güzellik. İkinci dil olarak İngilizce’nin konuşulduğu bir ülkede dil eğitimi almak, hangi şehirde olursa olsun dil pratiği yapmanıza fayda sağlaycak.


Malta Yaz Okullarının Süresi Ne Kadar?

Malta yaz okulları süresi 2-10 hafta arasında değişmektedir. Türkiye’de okulların tatil olduğu Haziran döneminde başlayan Malta yaz okulları Eylül ayına kadar devam ediyor. Malta yaz okulları dil programında 13-17 yaş aralığındaki öğrencilere haftada 20 ders, 15 saat olarak sunulmaktadır. Genel İngilizce programının yanı sıra 24 saat gözetmen denetiminde olan öğrenciler farklı aktiviteler de yapabiliyorlar.


Malta Yaz Okulları İçin Konaklama Çeşitleri Neler?

Yurt ve tam pansiyon seçenekleri Malta yaz okulları için gelecek olan öğrencileri bekliyor. Sosyal, sportif ve kültürel birçok aktivitede bulunan öğrenciler Malta yaz okullarında yurtta kaldıklarında diğer öğrencilerle birebir iletişimde olarak sosyalleşebiliyor. Bazı Malta yaz okulları aile yanında konaklama imkanı da sunuyor. Böylece öğrenciler gittikleri ülkenin kültürünü daha yakından tanıyor.


Malta’da Dil Eğitimi Veren Yaz Okullarının Programları Neler?

Malta yaz okulları programı maksimum 15 kişilik sınıflarda Genel İngilizce’nin yanı sıra konuşma ve telaffuza da yöneliyor. Aynı zamanda birçok faaliyette bulunan öğrenciler, bu eğitimi bir tatil gibi yaşıyor. Malta dil okulu fiyatları kaç hafta eğitim alınacağına göre değişiyor. Öğrencilerin bu muhteşem deneyimi yaşayabilmesi ve İngilizcesini geliştirebilmesi için Malta yaz okulları fiyatları hakkında araştırma yaparak Malta’ya merhaba diyebilirsiniz.


Malta Hakkında

Güney Avrupa'da, Orta Akdeniz'de yer alan, Sicilya'nın güneyindeki adalar devleti Malta hakkında bilgi sahibi olmak, Malta yaz okulları için rotasını Malta’ya çeviren öğrenciler için gitmeden yapılması gereken ilk şey çünkü Malta’da gezilecek yerler saymakla bitmiyor. Dağ ve akarsu bulunmayan Malta’da birçok koy ve liman bulunuyor. Yaz ayları sıcak geçen Malta’da kışlar da yumuşak geçmektedir. Yaz aylarında neredeyse hiç yağmur bulunmayan Malta’da eylül ayında yağmura denk gelme olasılığınız daha fazla. 7 adacıktan oluşan Malta’da, en büyük adalar olan Malta ve Gozo’da yaşam bulunuyor, diğerlerinde ise yaşam yok. En büyük üçüncü ada olan Comino’da ise yalnızca bir tatil köyü vardır.Milattan önce 5000 yıllarından itibaren Malta’da farklı toplulukların yaşadığını gösteren bulgular ortaya çıkmıştır. Malta hakkında bilgiler arasında en ilginci ise Malta’nın 150 yıl boyunca İngiltere sömürgesinde kalmış olması. Hatta hala bir İngiliz geleneği olan yolun ters tarafında araba sürmeye devam ediyorlar. Sakin kıyıları, el değmemiş doğası ile her zaman ilgi çekmeyi başaran Malta Gladyatör, Truva, Kaptan Philips ve Taht Oyunları gibi birçok filme ev sahipliği yapmıştır.


Malta Gezilecek Yerler

Sahil kıyılarının güzelliği ile meşhur olan Malta’daki MelliehaBay, Ghajn Tuffieha ve Golden Bay, Gozo’daki Paradise Bay, Armier ve kırmızı kumlarıyla ünlü Ramla l-Hamra turistler tarafından en çok ziyaret edilen kumsallarıdır. Gozo adasında yer alan ve Mısır Piramitlerinden daha eski bir dönemden kaldığı düşünülen Ġgantija Tapınakları Malta’da gezilecek yerler arasında en önemli yer olabilir. Dünyanın en iyi doğal derinlikteki limanları arasında yer alan Malta Büyük Limanı, önemli gelir kaynaklarındandır. Malta gezilecek yerler açısından doğal güzelliklerle dolu ancak burada dolaşmak için otobüs ya da motorlu deniz araçları tercih etmeniz gerekiyor. Tramvay, tren, metro gibi ulaşım araçları bulunmayan Malta’da belli tarihlerde festivaller düzenleniyor.

SİZE ULAŞALIM

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.