ELC - English Language Centre

İngiltere / Bristol / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

ELC Bristol, 1969 yılından beri kaliteli, deneyimli ve samimi kadrolarıyla öğrencisiyle yakından ilgilenip, onların ihtiyaçlarını giderme, her anlarından keyif alma ve onları hedeflerine ulaştırma adına çalışmaktadırlar. Aile işletmesi olan okul, her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere teşvik edici ve destekleyici bir öğrenme ortamı sunmaktadır.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Tatil İngilizcesi

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE,CAEİ,CPE), TOEFL, IELTS, TOEIC)

Akademik İngilizce

Birebir İngilizce

Profesyoneller için İngilizceİmkanlar

Bristol’un en iyi semtlerinden biri olan Clifton’da kurulan okul, birbirine 7 dakikalık yürüme mesafesinde olan iki binadan oluşmaktadır. Öğrencilerine kaliteli hizmet verebilmek adına tüm donanımlara sahip olarak maksimum 12 kişilik sınıflar, öğrenci salonları, bilgisayar laboratuarı, etüt merkezi, kablosuz internet hizmeti ve kantini mevcuttur. 


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin ders dışında da kendilerini geliştirmesini önemseyerek düzenli olarak sosyal ve sportif aktivite programları yapılmakta, bazı hafta sonları çeşitli geziler düzenlenmektedir. Bununla birlikte okuldan birkaç dakika mesafede bar, kafe, alışveriş dükkanları gibi vakit geçirip, ihtiyaç giderebileceğiniz mekanlar vardır. 


Konaklama

ELC Bristol, öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını belirledikleri ailelerin yanlarına, yurtlara ya da apartlara yerleştirerek gidermektedir. 


Öğrenci Yorumları

ELC - English Language Centre Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita