Westbourne Academy

İngiltere / Bournemouth / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

Westbourne Academy, 1996 yılında Bournemouth’da kurulmuş olup şehrin en köklü dil okullarından birisidir. Tecrübeli ve nitelikli eğitmenleriyle verdiği kusursuz eğitim ile öğrencilerinin ihtiyaçlarını her şartta gidererek,  hedeflerine ulaştırmaktadırlar. 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Süper Yoğun İngilizce

Sınava Hazırlık Kursları

Akademik Yıl Kursları

Konusma ve Dinleme üzerine kurslar

Bire-bir İş İngilizcesi

İngilizce + Golf
İmkanlar

Sahile 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan okuldan şehit merkezine otobüsle 5 dakika içerisinde ulaşabilmektesiniz. Öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunabilmek adına tam donanımlanmış olan okul bünyesinde maksimum 16 kişilik ferah sınıflar, dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet erişimi, kütüphane, restoran, çamaşırhane, bahçeler ve revir bulundurmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin sosyal yaşantısını önemseyerek dil eğitimlerine katkıda bulunan okul çok çeşitli etkinlik, şehir içi ve şehir dışı geziler düzenlemektedir. Londra, Oxford, Bath ve Scotland ziyaretlerinin yanı sıra bowling, sinema, futbol ve buz pateni gibi etkinlikler bunlardan bazılarıdır. Öğrenciler kendi aralarında sosyalleşebilmek, şehir kültürünü tanımak ve ihtiyaçlarını karşılamak adına şehirdeki restoran, pub, alışveriş merkezleri, bankalar, plaj ve çeşitli ilgi çekici lokasyonlara da kolaylıkla ulaşabilmektedirler.


Konaklama

Okul öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını onları özenle seçtikleri ailelerin yanlarına yerleştirerek gidermektedir.  


Westbourne Academy Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita