UMC - Upper Madison College

Kanada / Toronto

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Üst Madison College 2004 yılında Toronto'da kolej olarak kurulan okul 2009 yılında milli eğitim bakanlığınca özel üniversite olarak tanındı. 2011 yılında en yüksek eğitim seviyesine sahip okul olarak akredite oldu. UMC, öğrencilere en kaliteli İngilizce öğretimi sağlayan bir birinci sınıf dil okuludur. Kanada'da Toronto şehrinde iki ve Montreal şehrinde bir olmak üzere 3 kampüsü bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
İngilizce program:
Genel İngilizce programı (ESL)
Bire bir öğretmen
İş İngilizcesi
Elit Güç Konuşması (EPS)
Akademik Programlar
ACE (İleri İngilizce)
EAP İngilizce Akademik İngilizce)
IELTS Hazırlığı
iBT TOEFL
Profesyonel program
TEYL (Genç Öğrenciler İçin İngilizce Öğretimi)
TCP (Özel Sertifika Programı)


İmkanlar

UMC Toronto Toronto’nun en işlek kavşaklarından birinde yer almaktadır. Okulun çevresinde mağazalar, kafeler, lokantalar, eğlence merkezleri bulunmaktadır. Metro istasyonuna yakınlığı dolayısıyla ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Tam donanımlı dersliklerinde 10 öğrenciyle uzmanlaşma sınıflarında 15 öğrenciyle eğitim yapılmaktadır. Okul binasında, multi medya merkezi, bilgisayar odası, öğrenci salonu kütüphane bulunmaktadır. Upper Madison College (UMC) – Toronto’nun verdiği sertifika ve pathway programları sayesinde Kanada’da bulunan University of Toronto, Waterloo University, Mc Master University, York University, Simon Fraser University ve Ryerson University gibi bazı üniversitelere IELTS, TOEFL gibi sınavlara girmeden kabul edilme şansını elde edebilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

UMC Toronto öğrencilerine, meşhur Niagara Şelaleleri’ne düzenlenen turlar, Montreal’i, New York’u, Chicago’yu gezileri, sanat galerisi gezileri, tarihi bölgelere gezileri, şehir turları, sportif ve eğlence merkezli aktiviteler ve bunun gibi imkanlar sunmaktadır.


Konaklama

UMC Toronto, Aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, Öğrenci evi konaklaması gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


UMC - Upper Madison College Tanıtım Videosu