UMC - Upper Madison College

Kanada / Montreal / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı /

UMC - Upper Madison College 2014 den bu yana 2 Toronto’da 1 Montreal’de  olmak üzere 3 şubesinde İngilizce Fransızca dil eğitimi veren sertifikalı  bir Premium dil kurumudur. Öğretmenler TESOL tarafından son derece nitelikli ve onaylıdır.

Sunulan Programlar
General English Program (ESL)
One one One Tutor• Business English Program
Elite Power Speaking (EPS) Program
ACE (Advanced English) Program• EAP (Academic English)
IELTS Preparation Program• IBT TOEFL Program
OPIC Test Preparation Program
TEYL (Teaching English for Young Learners)
TCP (Tutoring Certificate Program)
The Pathway Program


İmkanlar

UMC Montreal, Place-des-Arts Metro İstasyonu'nun hemen yanında yer alır. Bu sayede gitmek istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşma imkanı bulursunuz. Kampüsün çevresinde birçok kafe, restaurant, spor salonları, sinemalar ve alışveriş merkezleri  yoğunluktadır. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz, öğrenme deneyimini en üst düzeye çıkaran tam donanımlı küçük boyut sınıflarda, sınıf mevcudu sayısı dil sınıflarında en fazla 10, uzmanlaşma için İngilizce sınıflarında 15 kişi olarak eğitim sunarlar. Okul öğrencilere her hafta ücretsiz ek konuşma dersleri düzenlemektedir. UMC Montreal’in  verdiği sertifika ve pathway programları sayesinde Kanada’da bulunan University of Toronto, Waterloo University, Mc Master University, York University, Simon Fraser University ve Ryerson University gibi bazı üniversitelere IELTS, TOEFL gibi sınavlara girmeden kabul edilme şansını elde edebilmektesiniz.


Sosyal İmkanlar

UMC Montreal öğrencilerine bazı sosyal, turistik, kültürel, sportif faliyetler sunmaktadır. Şehir turları, çevre illere geziler, tarihi yerlere geziler, alışveriş vb gibi aktivitelere katılabilirsiniz.


Konaklama

UMC Montreal öğrencilerine aile yanı konaklama seçeneğini sunmaktadır.


UMC - Upper Madison College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita