TLG - The Language Gallery

Almanya / Hannover / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Paylaşımlı Öğrenci Evi /

TLG-THE LANGUAGE GALLERY dil okulları, İngiltere (Londra, Birmingham, Manchester), Kanada (Toronto, Vancouver), Almanya (Hannover, Berlin) ve İrlanda (Dublin) gibi ülkelerde şubeleri bulunan kaliteli dil okullarıdır. Okul eğitimini eğlenerek öğretmek ve daha hızlı ve güzel sonuç alabilmek için Smart Learning (Akıllı öğrenme) dil programını geliştirdi.

Sunulan Programlar
Genel Almanca Kursları
TestDaF Hazırlık Kursu
Birebir Almanca Kursları
Üniversite Pathway Programı
İş Almancası
Staj Yolu Programı


İmkanlar

The Language Gallery’nin Hannower şubesi 2014 yılından beri Almanya’nın Hannower şehrinin merkezinde hizmet vermeye başladı. Alışveriş merkezlerine, restorantlara, tiyatrolara, barlara, kafelere, parklara, spor ve kültür merkezlerine yürüme mesafesinde bulunur. Bina merkez tren istasyonuna ve toplu taşıma araçlarına 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. The Language Gallery dil okulunda, tam donanımlı derslikler, öğrenci salonu, çalışma odası, multimedya merkezi, bilgisayar odası, kütüphane ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

The Language Galery öğrencilerine çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Bunlardan bazıları; Şehri tanımak amacıyla şehir turları, kültürel geziler, partilAer, kutlamalar, sportif faaliyetlerdir.


Konaklama

The Language Gallery kendisini seçen öğrencilere çeşitli konaklama imkanlarıda sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak aile yanı,öğrenci evleri,otel gibi seçenekler bulunur.


Sokak Görüntüsü

Harita