The Liverpool School of English

İngiltere / Liverpool / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

The Liverpool School of English, 1999 yılından bu tarafa öğrencilerine karşı daima teşvik edici ve destekleyici bir politika izlemiştir. Cana yakın ve dost canlısı ekipleri ile birlikte verdikleri kaliteli eğitim sonucunda kendilerini tercih eden öğrencilerini hedeflerine ulaştırarak onlara olağanüstü deneyimler tattırırlar. 

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları  : IELTS, Cambridge (FCE,CAE)

Öğretmen Yetiştirme Kursu

Akademik İngilizce

İletişim Yetenekleri

İş İngilizcesi

Birebir İngilizce

Genel İngilizce ve Bilimİmkanlar

Şehir merkezinde bulunan okul istasyonlara 5 ile 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Bünyesinde maksimum 15 kişilik sınıflar, bilgisayar odası, kütüphane, ortak alan, interaktif tahtalar, ücretsiz internet erişimi, sıcak ve soğuk yemekler barındıran kafe,  güzel bir bahçe  ve teras bulundurmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Liverpoolda kaldığınız süre zarfında dil eğitimi almanızın yanı sıra eğlenmenizi, güzel anılar edinmenizi ve çeşitli yetenekler kazanmanızı önemseyen okul bir çok sosyal faaliyet, etkinlik ve geziler düzenlemektedir. Müzik ve tiyatro, sanat ve kültür, spor ve fitness, gece ve gündüz hayatınız gibi hemen hemen her konuyla ilgilenmeniz için sizlere imkanlar sağlamaktadırlar. Okulun çevresinde bulunan çok sayıda kafe bar, restoran ve mağazalar ile de hem ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor hem de arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebiliyorsunuz.


Konaklama

Okul, öğrencilerine konaklamaları için belirledikleri ailelerin yanları ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır.


The Liverpool School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita