The Devon School of English

İngiltere / Devon,Exeter / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı /

Devon School of English 1971 yılında Brian Hawthorene tarafından kurulmuştur. Okulun öğretim çizgisi öğrencilerine rahat bir ortamda kendilerine güvenerek İngilizce konuşmalarını sağlamak üzerinde ilerlemektedir. Devon School of English, British Council, English UK be Quality English kuruluşları tarafından akredite edilmiştir.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Business English
Vacation English
IELTS Prep
Cambridge Exam
Executive Programs
Teacher Training
English +
Kombine
Special Group Courses


İmkanlar

The Devon School of English iki ayrı Victorian tipi binada faaliyet göstermektedir. Okul, Paignton'un merkezine çok yakındır. Tam donanımlı modern sınıflarda, 10-12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, dil laboratuvarı, bilgisayar odası, kütüphanesi, kantini, dinlenme salonu ve oldukça büyük bir bahçesi bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla yapılmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Devon School ,Spor faaliyetleri, Çevre şehirlere geziler, Golf, Binicilik, müze ziyaretleri, tarihi yerlere ziyaret  geziler, barbekü partileri, sörf ve tırmanma, voleybol turnuvaları, barbekü ve çay partilerine, Paignton Hayvanat bahçesi, Dartmonth Kalesi’ne düzenlenen gezilere, yüzme, sörf ve voleybol turnuvaları gibi sportif aktiviteler  gibi çeşitli aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

Devon School öğrencilerine, aile yanı konaklaması, apartman daireleri, öğrenci rezidansları, yurt konaklaması, hotel ve otel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


The Devon School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita