Tamwood Language Centres

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Tamwood 1992 yılından bu yana Kanada’nın birçok şehrinde ki şubeleriyle İngilizce dil eğitimi veren okullar zinciridir. Tamwood, Kanada’da en prestijli okullardan biri olarak tanınır ve IALC’nin iki üyesi olan okuldan biridir. Tamwood, profesyonel  kadrosuyla,  bulunduğu şehirlerdeki mükemmel konumu, modern binaları ve tesisleriyle  dikkati çeker. Tamwood, İngilizce seviyenize ve hedeflerinize bağlı olarak, çalışma süreniz (haftalar veya aylar) arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli programlar sunar.

Sunulan Programlar
Genel Ingilizce Kursu
IELTS Sınavına Hazırlık Programı
Cambridge FCE/ CAE Sınavlarına Hazırlık Programı
Üniversite Pathway Programı
Birebir Dersler
Yoğun İngilizce Kursları
Yarı yoğun İngilizce Kursları


İmkanlar

Tamwood Vancouver 1992 yılında Tamword şehrinin tam merkezinde geniş bir  binada deneyimli öğretmenleriyle, en fazla 10 kişilik  öğrenci grubuyla  kaliteli bir öğrenim vermektedir. Kampüs alış veriş merkezlerine, kafelere, restorantlara yakın bir konumdadır. Toplu taşıma vasıtalarına yakınlığı dolayısıyla ulaşım kolay ve sorunsuzdur. Okul 17-80 yaş aralığı yetişkinler için eğitim sunmaktadır.

Tamwood dil okulunun sunduğu tüm dil programları, en modern öğrenme tekniklerini ilginç ve uyarıcı bir tema ile birleştirerek İngilizce öğrenmeyi kolay ve keyifli hale getirecek şekilde tasarlanmıştır. Okulda öğrenciler için seminerler düzenlenir.Okul binasında,Bilgisayar odası,Öğrenci salonu,okul içi restoran,ücretsiz internet bağı,kişisel çalışma planı,kafeteryası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Tamword Vancouver öğrencilerine, Öğrenci partileri, tiyatro ve sinema geceleri, sanat galerilerine geziler, spor maçları, pizza günleri, balina seyirleri, dağcılık ve hafta sonu yakın şehirlere geziler şehir turları, tarihi yerlere geziler ve bunun gibi bir çok aktivite imkanı vermektedir.


Konaklama

Tamword Vanceuver, Aile yanı konaklaması, Öğrenci Yurdu konaklaması Hostel, Öğrenci evi konaklaması gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.İsteğe göre bu seçeneklerden birini seçebilme şansına sahipsiniz.


Tamwood Language Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita