Tamwood Language Centres

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Tamwood 1992 yılından bu yana Kanada’nın birçok şehrinde ki şubeleriyle İngilizce dil eğitimi veren okullar zinciridir. Tamwood, Kanada’da en prestijli okullardan biri olarak tanınır ve IALC’nin iki üyesi olan okuldan biridir. Tamwood, profesyonel  kadrosuyla,  bulunduğu şehirlerdeki mükemmel konumu, modern binaları ve tesisleriyle  dikkati çeker. Tamwood, İngilizce seviyenize ve hedeflerinize bağlı olarak, çalışma süreniz (haftalar veya aylar) arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli programlar sunar. 

Sunulan Programlar
Genel Ingilizce Kursu
IELTS Sınavına Hazırlık Programı
Cambridge FCE/ CAE Sınavlarına Hazırlık Programı
Üniversite Pathway Programı
 Birebir Dersler
Akademik İngilizce
İş İngilizcesi


İmkanlar

Tamwood Toronto,1992 Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’nun merkezinde  Bloor Street  yüksek katlı bir binada eğitim vermektedir. Metro istasyonuna yakın bir konumda olan okula ulaşım kolay olmaktadır. Okul çevresinde kafeler, restoranlar mağazalar bulunmaktadır. Tecrübeli öğretmenleri önderliğinde tam donanımlı dersliklerde kaliteli öğrenim yapmaktadır. Okulda, Öğrenci salonu, binada kafeler ve dükkanlar bulunmaktadır. Hava alanı / İstasyon transferi, Engelli öğrenciler için olanaklar, Öğrenci danışmanlığı,Vize desteği gibi ek hizmetlerde sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Tamwod Toronto Öğrencilere bazı faaliyetlerde sunmaktadır. Dans, Film, Yürüyüş, Kültür turizmi (tiyatro, müze vb.), Futbol,  Dans, Tırmanmak, Voleybol, Basketbol, Atletizm, Beyzbol, Tenis, Bale, cazdansı ,BadmintonHokey, Amerikan futbolu, şehir turları, Turistik yerlere geziler v.b


Konaklama

Tamword Toronto öğrencilerine, Aile yanında konaklama,Kendi daire konaklama,Otel / misafirhanede konaklama,,pansiyon konaklaması gibi seçenekler sunmaktadır.


Tamwood Language Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita