Talk School of Languages

Amerika / Miami / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

TALK  1996 yılından beri İngilizce dil eğitimi veren bir kuruluştur. Fort Lauderdale, Florida Boston,Massachusetts, San Francisco, California şubeleri bulunmaktadır. TALK'un misyonu, tüm ülke ve kültürlerden gelen bireyler arası iletişim, anlayış, işbirliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmaya yardımcı olmaktır. Her yaştan ve her düzeyde öğrenciye bireysel ve grup halinde İngilizce Dil Programları sunulmaktadır. . TALK yeni bir dil kazanımının iletişimsel metodunu, etkili malzemeler ve teknolojiyi kullanarak dili en iyi şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır

Sunulan Programlar:
General English
Intensive English
Business English
Vacation English
TOEFL Prep
IELTS Prep
Academic Year and Semester
Semi Intensive English
University Pathway
Aile Programları


İmkanlar

2009 yılından  bu yana Miami’nin Brickell bölgesinde Nova Southeastern Üniversitesi'nin yaninda eğitim hizmeti vermektedir. Sahile sadece 1 km uzaklıktadır. Kafelere, restoranlara ve dükkanlara, bankalara yakın mesafededir Toplu taşıma araçlarına, metroya yakın mesafededir. Tam donanımlı aydınlık dersliklerde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca öğrenci salonu. bilgisayar odası, çalışma odası olanakları vardır. 


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler kampüste bulunan, güzel sanatlar kütüphanesi, spor alanları, yüzme havuzu, kafeteryası ve sahne sanatları merkezi  gibi imkanlarından faydalanabilirler. Talk-Miami öğrencileri sosyal, kültürel, sportif ve turistik faaliyetlerde sunmaktadır.


Konaklama

Talk Miami öğrencilerine aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci evleri ve konut konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Talk School of Languages Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita