Stafford House School of English

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1952 yılında Intrak dil okulu olarak açılan dil okulu 2016 tarihinde Statfford House tarafından devr alınmıştır. Okulun, Londra'da, Brighton'da, Canterbury'de, San Diego'da, San Francisco'da, Chicago'da ve Boston'da şubeleri bulunmaktadır.  " Stafford House Dil Okulları, CATS Cambridge Grubunun Dil Okulu ailesinden olup, Cambridge Üniversitesi, Oxford Universitesi gibi  yüksek kaliteli Üniversitelere her yıl en az beş öğrenci yerleştiren eğitim kurumu olmakla onur duyar. Öğrencilerin güçlü yanlarını keşfetmesine ve zayıf yanlarını geliştirmesine yardımcı olmak amacıyla yoğun eğitim sağlamaktadır, Tecrübeli öğretmenler.öğrencilerin kendilerini ifade etmesi  ve bir birey olarak gelişmesi konusunda da öğrencileri  teşvik etmektedir. 

Sunulan Programlar
Akademik İngilizce,
Üniversite Hazırlık İngilizcesi, 
İş İngilizcesi, 
Genel İngilizce, 
Grup Programları (İngilizce), 
IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), 
Yaz veya Kış Etkinliği 
Kamp Programları (İngilizce), 
Cambridge Test Hazırlığı
Genel Standart İngilizce


İmkanlar

Stafford House School of English Toronto şubesi 2017 yılında Kanada’nın Toronto şubesi Toronto’North York Centre bolgesinde, North York Merkez Kütüphanesine ve metro istasyonuna direk iç bağlantısı bulunan, The North York Centre'daki okulda konumlanmıştır. Okulun konumu ve metro sayesinde, çeşitli kafelere, restoranlara ve tiyatrolara, büyük alışveriş ve eğlence merkezlerine kolay ulaşım sağlanmaktadır. Stafford House’un modern eğitim imkanları ve en son teknoloji ile donatılmış akıllı tahtalar kullanılan 18 derslikte eğitim verilmektedir. Okul binasında, Öğrenci salonu, Bilgisayar odası, Ücretsiz Wi-Fi, Öğrenci mutfağı, Ders çalışma alanı, Multi-medya sınıflar, Global öğrenme merkezi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Stafford House Toronto, öğrencilere, Niagara Fallss, Canada's Wonderland, Toronto Zoo, Toronto Islands, Algonquin Park, African Lion Safari gezileri, günlük sosyal aktivite ve oyunlar, şehir turları,Kültürel geziler ve daha fazla faaliyet imkanları sunmaktadır. Her hafta düzenlenen sosyal aktiviteler, arkadaş edinme ve konuşma becerilerinizi geliştirme fırsatı vermektedir.


Konaklama

Stafford House Toronto, Aile yanı konaklaması, Öğrenci yurdu, Öğrenci rezidansları, gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Stafford House School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita