Stafford House School of English

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1952 yılında kurulan Stafford House Dil Okulları, Brighton Canterbury London, Cambridge, Chicago, San Diego, San Francisco, Boston şubelerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Intrak olarak bilinen  Dil Okulları 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House Dil Okulları tarafından devralınmıştır.  Stafford House Dil Okulları güçlü yanlarınızı keşfetmenize ve zayıf yanlarınızı geliştirmenize yardımcı olmak amacıyla yoğun eğitim sağlamanın yanı sıra üstün nitelikli eğitmenlerimizi kendinizi ifade etmeniz ve bir birey olarak gelişmeniz konusunda da sizleri teşvik etmektedir.

Sunulan Programlar:
Business English
Executive Programs
One-to-one
English +
Genel İngilizce Kursu
İş İngilizcesi Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu
 Birebir İngilizce Dersleri
Grup Kursl
Üniversite Pathway Programı
 Internship


İmkanlar

Stafford House San Francisco dil okulu, şehir merkezinde, Rincon Plaza’nın içinde bulunmaktadır. Union Meydanı'na 5 dakika yürüme mesafesindedir. Okulda konforlu ve aydınlık 22 derslikte,12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, 2 bilgisayar laboratuvarı, hazır yiyecek ve içecek makinelerinin bulunduğu 3 dinlenme odası ,kütüphane, 4 bireysel çalışma sınıfı, 2 konferans salonu, kablosuz internet, kafe,masa tenisi masası, bilardo masası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Stafford House San Francisco öğrencilerine, Kültürel geziler, Şehir Turları, Partiler ve Kutlamalar, Spor Faaliyetleri gibi aktiviteler sunmaktadır. Ayrıca, -Golden Gate Bridge, Alcatraz, Silicon Valley, Napa Valley Wine Country, Yosemite National Park, Lake Tahoe ve the California Coast gibi dünyaca ünlü yerlere gezi, Apple, Google, Facebook ve Gap gibi kurumları görme fırsatı gibi olanaklar bulunmaktadır.


Konaklama

Stafford House San Francisco kendisini seçen öğrencilerine, aile Yanı konaklaması , paylaşımlı oda konaklaması, yurt Konaklaması, otel gibi konaklama seçenekler, sunmaktadır.


Stafford House School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita