Stafford House School of English

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1952 yılında kurulan Stafford House Dil Okulları, Brighton, Canterbury, London, Cambridge, Chicago, San Diego, San Francisco, Boston şubelerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Intrak olarak bilinen dil Okulları 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House Dil Okulları tarafından devralınmıştır.  Stafford House Dil Okulları güçlü yanlarınızı keşfetmenize ve zayıf yanlarınızı geliştirmenize yardımcı olmak amacıyla yoğun eğitim sağlamanın yanı sıra üstün nitelikli eğitmenlerimizi kendinizi ifade etmeniz ve bir birey olarak gelişmeniz konusunda da sizleri teşvik etmektedir

Sunulan Programlar
Business English
Executive Programs
One-to-one
English +
Internship
Genel İngilizce Kursu
İş İngilizcesi Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu
Birebir İngilizce Dersleri
Grup Kursları
Üniversite Pathway Programı


İmkanlar

Stafford House San Diego Dil Okulu, şehir merkezine sadece 10 dakika uzaklıkta, John Hancock binasında hizmet vermektedir. Okul,  kulüpler, dükkanlar, birbirinden farklı restoranlar, sanat galerileri, müzeler, tiyatrolar ve gece hayatı ile çevrelenmiştir. Vantaggio State Street’e yürüme mesafesindedir. bölge toplu taşıma imkanları bakımından oldukça elverişlidir. Okulda tam donanımlı 16 modern dersliklerde 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, her biri 28 bilgisayardan oluşan yüksek donanımlı 2 bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet erişimi, konforlu öğrenci salonu ve öğrenci mutfağı mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Stafford House Sandiago öğrencilerine, boş zamanlarını değerlendirmek ve dillerini geliştirmek için aktiviteler sunmaktadır. müze gezileri, yoga dersleri, futbol turnuvası, festival, ayın öğrencisi ve öğretmeni, gazino gecesi, şirket turları hafta sonu gezileri, kültürel geziler, şehir turları, partiler ve kutlamalar, spor faaliyetleri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Stafford House Sandiago öğrencilerine, aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci rezidansları konaklama seçeneklerini sunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin ev tutmalarına yardımcı olmaktadır.


Stafford House School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita