Stafford House School of English

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1952 yılında kurulan Stafford House Dil Okulları, Brighton, Canterbury, Londra, Cambridge, Chicago, San Diego, San Francisco, Boston şubelerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir.

Intrax olarak bilinen  dil okulları 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House Dil Okulları tarafından devralınmıştır.  Stafford House Dil Okulları güçlü yanlarınızı keşfetmenize ve zayıf yanlarınızı geliştirmenize yardımcı olmak amacıyla yoğun eğitim sağlamanın yanı sıra üstün nitelikli eğitmenlerimizi kendinizi ifade etmeniz ve bir birey olarak gelişmeniz konusunda da sizleri teşvik etmektedir.

Sunulan programlar

• Genel İngilizce Kursu

• İş İngilizcesi Kursu

• IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

• Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu

• Birebir İngilizce Dersleri

• Grup Kurslarıİmkanlar

Stafford House School of English Londra’nın merkezinde  Bloomsbury’de konumlanmıştır. Ünlü British Museum, Oxford Street ve Covent Garden okula 5 dakika yürüme mesafesindedir. Holborn metro istasyonunun hemen yanındadır. Öğrenci odaklı eğitim sistemi ile küçük sınıflarda esnek çalışma prensipleriyle öğrencilerin en fazla verim alabilmeleri amaçlanmaktadır. Son teknolojik materyallerin kullanıldığı 20 derslikte maksimum 14 kişilik gruplar halinde deneyimli öğretmenler tarafından kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında büyük bir öğrenci salonu, bilgisayar odası, kütüphane, kafeterya, kantin bulunmaktadır. Okuldaki bütün sınıflar akıllı beyaz tahtalarla (interactive white boards) donatılmıştır.


Sosyal İmkanlar

Futbol, badminton, basketbol, sinema ve konser, müze ziyaretleri, Londra şehir turları, etkinlik ve eğlenceler, film gösterimi, spor müsabakaları, Konuşma kulübü, oyun geceleri, çizim dersleri  be daha fazlası sosyal, kültürel, sportif ve turistik faaliyetler düzenlemektedir.


Konaklama

Stafford House Londra kendisini tercih eden öğrencilerine ,aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, öğrenci yurtları (Student Residence) gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Stafford House School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita