Stafford House School of English

Amerika / Chicago / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1952 yılında kurulan Stafford House Dil Okulları, Brighton, Canterbury, London, Cambridge, Chicago, San Diego, San Francisco, Boston şubelerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir.

Intrak olarak bilinen dil Okulları 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House Dil Okulları tarafından devralınmıştır.  Stafford House Dil Okulları güçlü yanlarınızı keşfetmenize ve zayıf yanlarınızı geliştirmenize yardımcı olmak amacıyla yoğun eğitim sağlamanın yanı sıra üstün nitelikli eğitmenlerimizi kendinizi ifade etmeniz ve bir birey olarak gelişmeniz konusunda da sizleri teşvik etmektedir.

Sunulan Programlar
General English
Business English
TOEFL Prep
Cambridge Exam
Executive Programs
University Pathway
English +
Internship
iş İngilizcesi Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
Birebir İngilizce Kursu
Grupla İngilizce Kursları
Yarı-zamanlı İngilizce Kursları
Üniversite Pathway Programı


İmkanlar

Stafford House Chicago Dil Okulu, şehir merkezinde Michigan Avenue üzerinde konumlanmıştır. Şehrin iş merkezinde bulunan dört katlı bir binanın ikinci katında yer almaktadır. Dünyaca ünlü Michigan gölüne 1 blok uzaklıktadır. Ayrıca Millennium Park’a da oldukça yakındır. Otobüs ve trenle; ünlü müzelere, parklara, sinemalara ve şehrin diğer önemli yerlerine kolayca ulaşılabilecek konumdadır. Okulda tam donanımı 20 derslikte 10kişilik yoğun zamanlarda azami 15 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi görülmektedir. Okul binasında ayrıca 24 bilgisayarlı 2 bilgisayar laboratuvarı, yeniden dizayn edilmiş ve havadar 20 sınıf, öğrenciler için mutfak ve öğrenci salonu bulunmaktadır. Otobüs ve trenle ulaşım kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Stafford House Chicago öğrencilerine sosyal, sportif, kültürel, turistik faaliyetlerde sunmaktadır. Willis (Sears) Kulesi, John Hancock Binası, Chicago Sanat Enstitüsü, Shedd Akvaryumu, Lincoln Park Hayvanat Bahçesi & Serası, Field Müzesi, Navy Pier, Wrigley Field beyzbol stadyumu, Michigan Gölü plajları, ünlü Amerikan festivalleri (Taste of Chicago, Chicago Blues Festivali, Lollapalooza), Great America parkı gezileri bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Stafford House Chicago'yu seçen öğrenciler, aile Yanında konaklama, öğrenci rezidansları, öğrenci apartları gibi konaklama seçeneklerinden birini seçebilirler.


Stafford House School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita