Stafford House School of English

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1952 yılında kurulan Stafford House Dil Okulları, Brighton, Canterbury, London, Cambridge, Chicago, San Diego, San Francisco, Boston şubelerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir.Intrak olarak bilinen dil Okulları 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Stafford House Dil Okulları tarafından devralınmıştır. Stafford House Dil Okulları güçlü yanlarınızı keşfetmenize ve zayıf yanlarınızı geliştirmenize yardımcı olmak amacıyla yoğun eğitim sağlamanın yanı sıra üstün nitelikli eğitmenlerimizi kendinizi ifade etmeniz ve bir birey olarak gelişmeniz konusunda da sizleri teşvik etmektedir.

Sunulan programlar

Genel İngilizce Kursu

İş İngilizcesi Kursu

Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu

Birebir İngilizce Kursu

Grupla İngilizce Kursları

Yarı-zamanlı İngilizce Kursları

Intensive English

Academic English

TOEFL Prep

Executive Programs

One-to-one

TEFL Certificateİmkanlar

Stafford House dil okullarının Boston’daki merkezi, Boston Academy of English olarak bilinmekte olup, şehir merkezinde yer almaktadır. Boston Commons'a, mağazalara, restoranlara ve publara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulda tam donanımlı 15 modern derslikte azami 15 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, 15 bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu ve kablosuz internet erişimi, interaktif beyaz tahta gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Stafford House Boston öğrencilerine bazı sosyal, kültürel, sportif, turistik faaliyetler sunmaktadır. Müze ve sanat galerileri ziyaretleri; Tiyatro, sinema ve konserler; Futbol, badminton ve basketbol turnuvaları bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Stafford House Boston öğrencilerine, Aile Yanında konaklama, Yurt konaklaması, Öğrenci Evleri konaklaması, Öğrenci Rezidansları konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Stafford House School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita