St Giles International Colleges

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

St Giles College,1955 yılında Paul and Diana Lindsay tarafından Londra’da kurulmuş, Amerika, Kanada, İngiltere ve Brezilya da şubeleri bulunan eğitim hizmeti veren bir kurulmuştur. St.Gilesin amacı; İngilizce öğrenmek için amaç her ne olursa olsun yurtdışında yaşam deneyimi ve dünyanın her köşesinden arkadaşlıklar kurma olanaklarının yanında St Giles, öğrencilerine hızlı ve etkili bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Sunulan Programlar
General English
Business English
Academic English
TOEFL Prep
Cambridge Exam
Academic Year and Semester
Executive Programs
Teacher Training
University Pathway
English +
TOEIC
Volunteer
CELTA


İmkanlar

St Giles San Francisco Dil Okulu Market Street’te karşılıklı 2 binada eğitim hizmeti vermektedir. Modern bir dil ve iş merkezine dönüştürülmüş tarihi bir binanın dört katını kaplar.  Restoran, kafe, pub ve butiklerle zengin bir bölgededir. Ayrıca teleferik durağına, popüler Union Meydanı'na ve Çin Mahallesine sadece iki blok uzaklıktadır. Okul, son teknolojiyle donatılmış 22 derslikte 12 şer gruplar halinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okul binasında ayrıca; Self-Access Eğitim Merkezi, Öğrenci kafesi, Öğrenci bilgisayarları ve ücretsiz Wi-Fi, Kütüphane, Tüm sınıflarda interaktif yazı tahtaları, Platin Merkezi ve yöneticiler için salon,  Dijital Dil Laboratuvarı, öğrenci salonu, öğrenci kitapçısı bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla her yere ulaşım kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

St Giles San Francisco öğrencilerine, Alcatraz Adası'na, Ulusal Yosemite Park'ına, Monterrey', Tahoe Gölü'ne, Sausalito'ya, Napa vadisine ve Sonoma Şarap bölgelerine, Los Angeles ve Hollywood, Disneyland'e düzenlenecek gezileri de içeren, ayrıca tarihi geziler ve sportif ajtiviteler sunmaktadır.


Konaklama

St Giles San Francisco kendisini seçen öğrencilerine kurs süresince, aile yanı konaklaması, Yurt konaklaması ve öğrenci rezidansları konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


St Giles International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita