St Giles International Colleges

Amerika / New York / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

St Giles College,1955 yılında Paul and Diana Lindsay tarafından Londra’da kurulmuş, Amerika, Kanada, İngiltere ve Brezilya da şubeleri bulunan eğitim hizmeti veren bir kuruluştur. St.Gilesin amacı; İngilizce öğrenmek için amaç her ne olursa olsun yurtdışında yaşam deneyimi ve dünyanın her köşesinden arkadaşlıklar kurma olanaklarının yanında St Giles, öğrencilerine hızlı ve etkili bir eğitim ortamı sunmaktadır.

Sunulan Programlar

General English

Business English

Academic English

TOEFL Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

Executive Programs

Teacher Training

TOEIC

CELTAİmkanlar

St Giles New York, Manhattan'ın tam göbeğinde, Fifth Avenue'deki çekici yenilenmiş art deco ofisinde konumlanmıştır. Empire State Binası, Macy's mağazası, Greenwich Village, Times Meydanı ve New York'un görülmeye değer yerlerinin çoğu sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Kafelere, Restaurantlara, mağazalara yürüme mesafesindedir. Yeraltı metro sisteminin yanı sıra, gece ve gündüz her zaman şehirden geçen otobüsler ve taksiler de vardır.26  tam donanımlı dersliklerde maxsimum 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, ücretsiz Wi-Fi, Dijital Dil Laboratuvarı, Kütüphane, Öğrenci kafeteryası ve salonu, her sınıfta interaktif beyaz tahta, öğrenci kitapçısı. kendi kendine erişim merkezi bulunmaktadır. Aynı zamanda yönetici eğitimi için özel olarak tasarladığı 6 adet executive sınıfa sahiptir.


Sosyal İmkanlar

St Giles Newyork öğrencilerine, Broadway tiyatrosu, 3 günlük Niagara Şelalelerine gezi; Boston, Philedelphia ve Washington'a düzenlenen hafta sonu ziyaretleri, Çağdaş Sanat Müzesi ziyaretleri, Özgürlük Heykeli, MOMA(Çağdaş Sanat Müzesi),Guggenheim, Amerika Doğal Tarih Müzesi, Central Park,5. Caddede alışveriş, Greenwich ve Soho. Gibi sosyal aktivitelerde sunmaktadır.


Konaklama

St Giles Newyork öğrencilerine, aile yanı konaklaması, Öğrenci rezidansları, yurtlarda konaklama ve hotel konaklaması imkanlarını sunmaktadır.


St Giles International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita