St Giles International Colleges

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
14+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 14+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

St Giles College, 1955 yılında Paul and Diana Lindsay tarafından Londra’da kurulmuş, Amerika, Kanada, İngiltere ve Brezilya'da şubeleri bulunan eğitim hizmeti veren bir kuruluştur. St.Giles'in amacı; İngilizce öğrenmek için amaç her ne olursa olsun yurt dışında yaşam deneyimi ve dünyanın her köşesinden arkadaşlıklar kurma olanaklarının yanında St Giles, öğrencilerine hızlı ve etkili bir eğitim ortamı sunmaktadır.


Sunulan Programlar:

Genel İngilizce Kursları

Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, Cambridge (FCE, CAE, CPE)

Akademik Hazırlık Kursları: University Pathway, English for University Studies

Profesyoneller için İngilizce Kursları: CELTA, Teacher Training, Business English, One-to-Oneİmkanlar

St. Giles London Central okulu, şehir merkezinde Bloomsbury'de, Russel Square'in   karşısında konumlanmıştır. Britanya müzesine ve  tren istasyonuna, birkaç dakika uzaklıktadır. Okulun etrafında marketleri, dükkanları, restoran ve barları ile ünlü Covent Garden, Parliament ve Big Ben binaları, Londra’nın eğlence merkezi The West End, alış veriş merkezlerinin bulunduğu Oxford ve Regent Cadde’leri, müzeler ve sanat galerileri vardır. Modern materyallerle donatılmış 25 derslikte 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir.Okul binasında ayrıca kütüphane kafe, bahçesi terası, Öğrenci Kitapçısı, Kendi Kendine Erişimli Çalışma Merkezi, Öğrenci Bilgisayarları ve Tüm Sınıflarda Ücretsiz Wi-Fi İnteraktif Yazı Tahtaları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Oxford, Cambridge, Stratford-Upon-Avon, Costwolds, Wales (Galler), İskoçya, The Lake District (Göller Bölgesi)'ne, Paris ve Amsterdam'a geziler; partiler; her cuma akşamı geleneksel İngiliz Pub keşifleri, video ve film gösterileri, ünlü tiyatro, opera ve bale seyir ve dinletileri, Thames Nehri üzerinde gemi partileri ,Londra turu, müze gezileri, futbol maçları ve diğer şehirlere geziler gibi çeşitli aktiviteler organize edilmektedir.


Konaklama

St Giles College, öğrencinin istekleri doğrultusunda aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci rezidansları, misafirhane ve otellerde tek veya iki kişilik odalarda konaklama alternatifleri sunmaktadır.


St Giles International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita