Sprott Shaw Language College

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1903 tarihinde kurulan Sprott Shaw Language College okulu Toronto, Vancouver, Surrey ve Victoria'da 4 tane şubesi bulunan bir dil okuludur. Öğrencilerin başarısına odaklanmış okul sslc gibi çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. TOEFL ve TOEIC test hazırlama, IELTS test hazırlama, FCE ve CAE Cambridge test hazırlama. Kolej ve Üniversite Pathway programlarımızın yanı sıra, SSLC, Kanada'daki eğitimlerine devam etmek isteyenler için İş İngilizcesi, Powerspeaking ve Modern Medya programları sunmaktadır. Öğrencinin ihtiyaçlarına göre sunulan esnek dersler ve özel kurslarla size en uygun ders çalışma planı hazırlanmaktadır.

Sunulan Programlar

 Birleştirilmiş İngilizce Kursu
 Beceri Geliştirme Odaklı İngilizce Kursu
Öğleden Sonra Seçmeli Dersler Kursu
 TOEIC Sınavına Hazırlık Kursu
  İş İngilizcesi
 Çeviri ile İngilizce Kursları
 Power Speaking and Modern Media Programı
Hava Yolu Ulaşımı Kabin Memurları için İngilizce Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
 IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
 Cambridge FCE Sınavına Hazırlık Kursu
 Cambridge CAE Sınavına Hazırlık Kursu


İmkanlar

Sprott Shaw Language College Toronto dil okulu, şehrin merkezinde Eglinton Avenue'da  konumlanmıştır. Okula yürüme mesafesinde bulunan toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaydır. Okulun yakınında  kafeler, restoranlar, mağazalar,eğlence merkezlerine  yakın bir konumdadır.Okul binasında 29 tam donanımlı derslik, öğrenci salonu, bilgisayar labarotuvarı, ücretsiz wifi, mikrodalga, buzdolabı, soğuk içecek ve atıştırmalık otomatı.bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Sprott Shaw Toronto öğrencilere Hoş geldin partisi, kahve ve sohbet, şehir turu, lezzetli tatlılar, yoga, buz pateni, hafta sonu gezileri, şehir turları, tarihi yerlere ziyaret  ve daha fazlası olmak üzere sosyal, kültürel ve sportif  aktivitelere sunmaktadır.


Konaklama

Sprorr Shaw Toronto Aile yanında konaklama, Öğrenci rezistanları  konaklama seçeneklerini sunmaktadır.Ayrıca farklı konaklama türünü tercih eden öğrenciler için de ilgili servis bulunmaktadır.


Sprott Shaw Language College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita