Sprachcaffe Languages Plus

İspanya / Malaga / Merkeze Uzaklık 9 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır. İsmi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder.

Sunulan Programlar
Standart İspanyolca Kursu
Yoğun İspanyolca Kursu
Birebir İspanyolca Kursu
Active Plus İspanyolca Programı
Öğretmen Yetiştirme Kursu
Birleştirilmiş İspanyolca Kursu
DELE Sınav Hazırlık ve Akademik Dönem Kursu


İmkanlar

Sprachcaffe-Malaga İspanya’da Malaga  şehrinde, Pedregalejo'da Endülüs villasında konumlanmıştır. Malaga merkezden 2km, plaja sadece 100 metre uzaklıktadır. Okulun önünden kalkan otobüslerle merkeze hızlı ve kolay şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Sahil boyunca birçok bar ve deniz ürünleri restoranı bulunmaktadır. Okulda,13 adet tam donanımlı sınıflarda,12 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, ücretsiz internet imkanı, ders çalışma merkezi, bilgisayar odası ve öğrenci salonu, resepsiyon,b üfe (içecek ve aperatifler), Küçük bir bar “La Tortuga”imkanları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Her Pazartesi, La Tortuga'da hoş geldin partileri düzenlenmektedir. Rehberli turlarla, Malaga Katedrali, Kaleler Gibralfaro ve Alcazaba ,Roma Tiyatrosu ,Picasso Müzesi gezileri, boğa mücadele halkası, muşamba ziyaretleri veya beachvoelly turnuvaları gibi tam ve yarım günlük aktiviteler düzenlenmektedir.


Konaklama

Malaga'da Sprachcaffe dairelerinde, stüdyo dairelerde, öğrenci evlerinde veya aile yanında konaklama seçenekleriniz bulunmaktadır.


Sprachcaffe Languages Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita