Sprachcaffe Languages Plus

İtalya / Floransa / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Yurt / Butik Otel /

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır. İsmi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Kaffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder. 

Sunulan Programlar
Standart İtalyanca Kursu
Yoğun İtalyanca Kursu
Yarı-zamanlı İtalyanca Kursu 
Birebir İtalyanca Dersleri
Süper Yoğun İtalyanca Kursu
CILS Sınavına Hazırlık Kursu
Üniversite Pathway Programı
İş İtalyancası Kursu


İmkanlar

Sprachcaffe Languages PLUS-Floransa,İtalya’nın  Floransa şehrinin kalbinde, Piazza della Repubblica’ya bakan bir Palazzo’da  büyük bir konakta yer almaktadır. Okulun hemen yanından geçen çeşitli otobüs hatları bulunmaktadır. Ana tren istasyonuna yürüyerek 5 dakikalık mesafededir. Tuscan Tepesi’nin eteğinde kurulan okuldan, Katedral meydanına şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Görülmeye değer noktalara, alışveriş alanlarına yakın bir konumdadır. Okulda,16 adet tam donanımlı, klimalı, kablosuz internet ve projektörle donatılmış sınıflarda,10 kişilik gruplar halinde İtalyanca dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda resital ve konferanslara ayrılmış büyük bir salon, resepsiyon, multimedya odası, kafe, ortak kullanım alanı, çatı terası bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Rehberli Floransa turu, müze ziyaretleri, yakın kasaba ve köylere (örneğin Chianti Bölgesi'de şarap tadımı) geziler, Spor, piknik, kumsal aktivitleri, şehir turları, araba yarışları, quiz akşamları, sinema, uluslararası öğrenci partileri ve daha fazlas gibi farklı aktiviteleri haftalık olarak düzenlemektedir. 


Konaklama

Sprachcaffe Languages PLUS-Floransa kendisini tercih eden öğrencilerine kurs süresince;  Aile yanı konaklaması, apartman dairesi, stüdyo daire ve otel seçeneklerini sunmaktadır.


Sprachcaffe Languages Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita