Sprachcaffe Languages Plus

İtalya / Calabria / Merkeze Uzaklık 9 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Butik Otel /

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır.  ismi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Kaffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder. 

Sunulan Programlar
Standart İtalyanca Kursu
Yoğun İtalyanca Kursu
Yarı-zamanlı İtalyanca Kursu (Başlangıç seviyesine uygun değildir.)
Birebir İtalyanca Dersleri


İmkanlar

Sprachcaffe-Calabria İtalya! Da Santa Domenica di Racadi'de konumlanmıştır. Tropea'nın 3 km güneyinde, Portakal, zeytin ve zambak bahçelerinin tam ortasında bir villadır. Kumsala yürüyerek 15 dakika uzaklıktadır. Güzel havalarda dersler açık havada portakal ağaçlarının altında yapılmaktadır. Okulda tam donanımlı modern sınıflarda 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, resepsiyon, kablosuz internet erişimi, açık hava sınıfları, tv, stereo ile donatılmış ortak kullanım alanı, bahçe bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolay olmaktadır. Calabria'daki okulda yemek kursu da verilmektedir. Bu kursta nefis İtalyan yemeklerini pişirmeyi öğrenebilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

Her hafta farklı aktiviteler sunulmaktadır.  Sprachcaffe, Tropea ve civarına geziler düzenlemektedir. Calabria'nın sayısız, güzel kumsallarına da geziler organize edilebilir. Sila Dağları, Vibo Valentia,kumsal, Stromboli, Reggio Calabria, Santa Domenicayı gezebilirsiniz.


Konaklama

Sprachcaffe –Calabria kendisini tercih eden öğrencilerine kurs süresince; Aile yanı, apartman dairesi, stüdyo daire ve otel konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Sprachcaffe Languages Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita