Sprachcaffe Languages Plus

İspanya / Barcelona / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır. İsmi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder. 

Sunulan Programlar
DELE Sınav Hazırlık
Genel İspanyolca
Yoğun İspanyolca
One-to-one
Part time Spanish
PAU (Foundation Course/Preparation for Spanish University Entry Exam)


İmkanlar

2003  yılında kurulan Sprachcaffe Languages Plus-Barcelona ,İspanya’da Barcelona şehrinin merkezinde ünlü La Rambla'nın hemen yanı başında   konumlanmıştır. Okulun etrafında Tapas barları, galeriler, dükkanlar, butikler, müzik dükkanları, kafeler,  Restoranlar vardır. Hareketli alışveriş bulvarı Ramblas’a ulaşım oldukça kolaydır. Jaume metro istasyonuna çok yakın yerdedir. Tam donanımlı, klimalı 7 sınıfta, ortalama 10 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. okul, İçecek makinası olan salon, Çalışma ve dinleme odası, İnternet erişimli bilgisayar odası, Ödünç alınabilecek İspanyolca kitaplar, kütüphane gibi olanaklar sunmaktadır. Sprachcaffe Barcelona, İspanya'daki en popüler okullardan biridir.


Sosyal İmkanlar

Sprachcaffe Barcelona’da, Paseo de Gracia, Parque Ciutadella, Sagrada Familia, Parc Guell, Barrio Gótico’ya geziler, plaj voleybolu, hoş geldin partisi düzenlenmektedir. Barselona’da en iyi konserleri, caz barları, en yeni tiyatroları, sergileri, galerileri, restoran ve avangart kulüpleri bulabilirsiniz,


Konaklama

Okul; Apartman dairesi, aile yanı konaklaması ve yurt konaklaması, öğrenci evleri ve öğrenci rezidansları  alternatifleri sunmaktadır.


Sprachcaffe Languages Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita