Sprachcaffe Languages Plus

Almanya / Frankfurt / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS,1983 yılında Frankfurt ‘un Sachsenhaussen bölgesinde kurulmuş bir dil okuludur. Dünyanın her yerinde şubeleri bulunan okul doğal ve güzel bir ortamda kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Almanca, İngilizcenin yanı sıra İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Çince  dil kursları verilmektedir. Sprachcaffe’de ister bilgilerinizi tazelemek için, ister en başından Almanca öğrenmek isteyin sizlere uygun bir kurs mutlaka bulabilirsiniz.

Sunulan Programlar

Genel Almanca Kursları
Standart Almanca Kursları
Yoğun Almanca kursları
Birebir Almanca Kursları
Akademik Almanca Kursları
TesdDaF Sınav ve Kursları


İmkanlar

SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS Dil Okulu metro istasyonuna 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Şehrin her yerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Okulun yakın civarında hoş kafe, restoran ve mağazaları bulabilir siniz. Okul tam donanımlı dersliklerle donatılmıştır. Ücretsiz internet, ders çalışma merkezi, bilgisayar odası, öğrenci salonu imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayriyetten molalarında kahvenizi yudumlarken dostluklar kurabileceğiniz teraslı kafe bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS un konumu dolayısıyla nehir kenarında ki müzelere 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Sachsenhausen Bölgesi'nde ise geleneksel ve hoş barlar, kafe ve restoranlar bulabilirsiniz. Metro ile şehri rahatça gezebilirsiniz, sokak festivallerine katılabilirsiniz.


Konaklama

SPRACHCAFFE LANGUAGES PLUS sizlere çeşitli konaklama imkanları da sunmaktadır. Standart daire, konforlu daire, aile yanı, yurt ve otel gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz.


Sprachcaffe Languages Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita