Sprachcaffe Language Plus

İspanya / Madrid / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır.  ismi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Kaffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder.

Sunulan Programlar
Yarı Zamanlı İspanyolca Kursu
Standart İspanyolca Kursu
Yoğun İspanyolca Kursu
Birebir İspanyolca Kursu
DELE Sınav Hazırlık Kursu
Üniversite Pathway Programı


İmkanlar

Sprachcaffe Languages Plus-Madrid, İspanya’da Madrid’in merkezinde, Puerta del Sol'un yakınındaki Calle Arenal'de konumlanmıştır. Puerta del Sol civarındaki mağazalar ve Gra Via alışveriş caddesi, sayısız bar, taverna verestoran da okula yürüme mesafesindedir. Opera, Kraliyet Sarayı, Plaza de España ve Plaza Mayor gibi tüm görülmeye değer yerler okula yakındır. Tam donanımlı 7 sınıfta 12 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilir. Okul, İçecek makinesi olan öğrenci odası, öğrencilerin ders çalışabilecekleri çalışma odası, ücretsiz internet kullanımı ile bilgisayar köşesi,2 teras olanakları sunmaktadır. Otobüs durağı okulun önünden kalkmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğretmenler rehber eşliğinde, öğrencilerimiz için müze gezileri, şehir turları, sinema ve tiyatro, bar gibi aktiviteler düzenlemektedirler. Malaga, mutfağı, su sporu, uzun kumsalları, antik kültürü ile gezmeye görmeye değer bir yerdir.


Konaklama

Sprachcaffe-Barselona; Aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu ve paylaşımlı daire gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Sprachcaffe Language Plus Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita