Sprachcaffe Langauges Plus

Fransa / Nice / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır.  ismi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder. 

Sunulan Programlar:

Genel Fransızca kursu

DELF (A1-A2)

DELF (B1-B2)

Bire bir Fransızca

Akademik Dönem Fransızca

Yoğun Fransızca

University pathwaysİmkanlar

Sprachcaffe-Nice, Fransa’da Nice şehir merkezinde, tarihi bir bina olan Bellê Êpoque ‘ de konumlanmıştır. Okul, Nôtre Dame Katedralin’e birkaç metre mesafededir. Sahile 10 dakika yürüme mesafesindedir.  Güneşli havalarda dersler genellikle dışarda yapılır. Otobüs ve tren istasyonuna yakın mesafededir. Geniş, tam donanımlı sınıflarda, max12 kişilik gruplar halinde Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, her odada klima, Kütüphane, İnternet erişimi, TV, DVD çalar ve bilardo bulunan bir salon olanakları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler, Şehir turları, müze ve tiyatro gezileri ve film geceleri. Cote D'Azur bölgesi gezileri gibi aktivitelere katılabilirler. Ayrıca, St. Tropes’i ziyaret ederek; “Tarte Tropêzienne”yi deneyebilirler.  St. Paul de Vence’in en yüksek tepesine çıkarak harika bir manzara izleyebilirler.


Konaklama

Sprachcaffe-Nice öğrencilerine eğitimleri süresince; Aile yanı konaklaması, stüdyo daire, öğrenci evi, öğrenci rezidansları  ve otel  konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Sokak Görüntüsü

Harita