Skola English School

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
16+ ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

Skola Group 1979 yılında kurulmuş ve İngiltere’de biri Exeter, ikisi Londra’da 2 merkezde hizmet veren kaliteli bir eğitim kurumudur. Okul, İngilizce dil eğitimi ve yaz okulu programları sunmaktadır. Hedefi, öğrencilerine uluslarası alanda mümkün olan en yüksek kalitede eğitim sunmaktadır. Skola'nın yetişkinler için 3 farklı merkezi bulunmaktadır. Kurslar iş deneyimi, genel ve akademik ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir. 

Sunulan Programlar:

- Genel İngilizce

- İş İngilizcesi

- TOEFL Hazırlık

- Cambridge Sınav Hazırlık

- IELTS Hazırlık

- Executive İngilizce

- Kombine

- Öğretmenler için İngilizce

- Birebir İngilizceİmkanlar

Skola English Language School, antik İngiliz katedrallerinin bulunduğu Exeter şehrinde, bahçe içinde inşa edilmiş Victoria tarzı şık bir binada İngilizce dil eğitimi vermektedir. Londra’ya yaklaşık 2 buçuk, Bath’e ise 2 saat uzaklıktadır. Okul binası, modern alışveriş merkezi ve otobüs / tren istasyonlarına çok yakın konumdadır. Ana binaya 3 dakikalık yürüme mesafesinde ikinci bir ek bina bulunmaktadır.  Okulda, materyallerle zenginleştirilmiş dersliklerde, azami 12 kişilik gruplarla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, bilgisayar odası, öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul, öğrencilerin hafta sonlarını değerlendirebilmesi için, Bath’e, Stonehenge’e, Bristol’e, Dartmoor’un ve Exmoor’un güzel doğa parklarına ve deniz kıyısına geziler düzenlemektedir.


Konaklama

Skola English öğrencilerine, aile yanı konaklama, yurt konaklaması ve öğrenci evleri konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Skola English School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita