Scuola Tricolore

İtalya / Cenova / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Scuola Tricolore, Cenova'da kişiselleştirilmiş bir şekilde mükemmel İtalyanca dil eğitimi sağlama ve bunu eğlenceli bir şekilde yapma fikriyle 2005 yılında kurulmuş özel bir Enstitüdür. Tricolore, İtalya'da İtalyanca öğrenmeye ilgi duyanlara, mükemmel bir öğretim kalitesi ve makul bir fiyata unutulmaz bir deneyim sunmakla onurlu bir şekilde hizmet etmektir. Taahhüdümüz sadece öğrencinin tam tatminine adanmıştır. Scuola Tricolore, kişiselleştirilmiş İtalyanca dil kursları sunmaktadır. Her ihtiyaç, seviye veya çalışma hedefi için herhangi bir süre, herhangi bir ders sunulmaktadır. Scuola Tricolore'nin misyonu, İtalya'da İtalyanca öğrenmeye ilgi duyan herkese öğretimde üstün kaliteyi ve adil bir fiyata unutulmaz bir deneyim sunarak onurlu bir şekilde hizmet etmektir. Scuola Tricolore’de, sadece öğretmek, gülmek ve açık bir ufka sahip olmaktan hoşlanan çok profesyonel öğretmenler vardır.

Sunulan Programlar

Genel İtalyanca

İtalyan Akademik Hazırlık

İtalyan işi

İtalyanca sınava hazırlık

Profesyonel İtalyan

İtalyan Yaz Kursları

Kişiye özel İtalyanca kurslarıİmkanlar

Scuola Tricolore-Cenova,İtalya’da Cenova ’nın merkezinde konumlanmış genç bir okuldur.Sahile kısa bir yürüyüş mesafesindedir. 'çiçeklenme alanı' olarak adlandırılan güzel bir şehirdir.  Scuola Tricolore, akredite bir İtalyan dil okulu, Liguria'daki tek CILS onaylı sınav merkezidir. Okulda tam donanımlı 5 sınıfta İtalyanca dil eğitimi yapılmaktadır. Okul binasında ayrıca, dinlenme odası, kütüphane, ücretsiz wi-fi, çalışma merkezi, bahçe bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolaydır. Okulda yemek kursuda verilmektedir. Hava alanı / istasyon transferi de yapılmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Scuola Tricolore bir dizi sosyal ve boş zaman aktivitesi sunuyor; Düzenli şarap tadımı, kahve tadımı, peynir tadımı, yemek kursları, pesto kursları, aperitivi, Cenova'nın ücretsiz karşılama turu, İtalyan Filmler, macramè kursları,  kano. Ayrıca, - Cumartesi veya pazar günü yelken gezileri, Cuma öğleden sonra kano gezileri,  "Rolli" saraylarının rehberli turları, Cenova'daki tarihi özel mağazalara rehberli turlar - Mezarlık Staglieno'nun ziyaretleri, San Fruttuoso Manastırı gezileri, Şarap ve 5 Terre; Cinque Terre (ve şarap tadımı) üzüm bağları ziyaret gibi aktiviteleri bulunmaktadır.


Konaklama

Scuola Tricolore kendisini seçen öğrencilerine, aile yanı konaklama, paylaşımlı daireler konaklama seçeneklerini sunmaktadır.  Otel veya bağımsız bir daire isteyen öğrenciler için, makul bir fiyata özenle seçilmiş kaliteli lojmanlar imkanıda bulunmaktadır.


Scuola Tricolore Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita