Scuola Torre di Babele

İtalya / Roma / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

1984 yılından bu yana İtalyan dili ve kültürü "Torre di Babele" nin merkezi, Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilen yabancılara İtalyanca öğretimi konusunda uzmanlaşmış bir okuldur. Uyarıcı bir yöntem, ilgi çekici bir ortam, öğrencilere dil hedeflerini etkili bir şekilde gerçekleştirmeleri için eşlik eden nitelikli öğretmenler, okulumuzun başarısının bileşenleridir

Sunulan Programlar
Standart İtalyanca Kursu
Süper Yoğun İtalyanca Kursu
Birebir İtalyanca Kursu
50+ Yaşında Olanlar için İtalyanca Kursu
Yoğun İtalyanca Kursu Plus
İtalyanca onTour Kursu
CILS ve PLIDA Sınavlarına Hazırlık Kursu
İtalyanca ve Aşçılık Kursu
İtalyanca ve Tasarım Kursu
İtalyanca ve Fotoğrafçılık Kursu
İtalyanca ve Moda Kursu
İtalyanca ve Çeşitli Sanat Kursları
Öğretmen Yetiştime Kursları


İmkanlar

1984 yılında kurulan Torre di Babele Roma Dil Okulu, Roma şehrinin merkezinde Art Nouveau bölgesinde yer almaktadır. Etrafı Ünlü 'Villa Torlonia' parkı dahil parklarla çevrilidir. Okul Termini merkez istasyonu yakınında yer almaktadır.  Roma şehir harikalarını keşfetmek için, trenle 10 dakika yürüyerek yarım saatte ulaşırsınız. 'San Lorenzo' öğrenci bölgesi, oldukça yakındır. Yeraltı hattı B ("Policlinico" ve "Bologna" istasyonları) dahil olmak üzere bölgeye hizmet veren çok sayıda toplu taşıma hattı sayesinde, Roma'nın en ünlü yerlerine ulaşmak çok kolaydır. ana Termini ve "Tiburtina" tren istasyonlarından sadece iki metro durağı vardır (her ikisi de Fiumicino uluslararası havaalanına doğrudan bağlantıya sahiptir). Okul, geniş bir bahçe ile çevrili bir 'Liberty' villasının üç büyük katını kaplar. Okulda aydınlık klimalı tam donanımlı sınıflarda İtalyanca dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca, öğrenci salonu,  bilgisayar odası, ücretsiz internet bağlantısı ve bahçesi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Roma şehrini daha iyi tanıma, Rehberli turlarla tarihi ve mimari yapısını öğrenme, İtalyan yönetmenler tarafından yapılmış tanıtım ve filmleri, İtalyan operasını, Hafta sonu gezileri, Spor aktiviteleri, Öğretmenlerle birlikte akşam yemeği, İtalyan şarkıcılarla tanışma gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Ayrıca, İtalyan mimarisi hakkında İtalyan sineması, İtalyan sanatı ve tarihi, İtalyan yemekleri, şarapları, Telaffuzla ilgili faaliyetler ve seminerlere katılabilirsiniz.


Konaklama

Torre di Babele Roma Dil Okulu kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanı konaklaması, paylaşımlı öğrenci evi, stüdyo daireler, otel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Scuola Torre di Babele Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita