FLS International Schools

Amerika / New Jersey / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı /

FLS International Schools Kurulduğu 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiştir. En modern akademik müfredata uygun bir biçimde hazırlanmış olan ve özellikle konuşma, dinleme ve okuma alanlarına odaklanan yoğun İngilizce programıyla İngilizceyi ana diliniz gibi öğrenirsiniz. FLS International’ın 9 ayrı seviyede sunduğu İngilizce programları ile ister yeni başlayın, isterse üniversite veya yüksek lisans programına geçiş için hazırlanın her öğrencinin ihtiyacını karşılayabilecek kadar zengin niteliktedir. Her FLS International ‘ı seçen öğrenci, English Everwhere ve Language Extension Day gibi tamamen özelleşmiş öğrenim araçlarından ve yöntemlerinden de yararlanma şansına sahip olmaktadır. FLS International Schools’un Amerika;Marymount College,Los Angeles,CA/Citrus College,Los Angeles CA/Las Vegas Institute,Las Vegas/Tennnessee Tech University,Cookeville,TN/Lock Haven University,Lock Haven,PA/Boston Commons,Boston MA/şubeleri bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Academic English
Intensive English
Executive English
General English
Vacation English
TOEFL/ SAT/ GRE/ GMAT/ TOEIC/ IELTS Preparation
Discover New York
New York Art Tour
Pathway


İmkanlar

1986’da kurulan FLS New Jersey ; Hudson River’ın karşısında, Jersey City’ de Saint Peter Univesity’nin kampüsünün içinde yer almaktadır. Manhattan’ın sadece 2 mil ötesinde bulunur. Metroyla ulaşım kolaydır. Okul,50'den fazla lisans bunun yanı sıra master ve doktora programları da sunar. Pathway programının alınması durumunda University of Southern California, University of Texas, Arizona State University ve daha birçok üniversiteden kabul alma, hakkı kazanılır. Televizyon elektronik tahta ve klimaların bulunduğu doğal ışıklı tam donanımlı dersliklerde İngilizce dil eğitimi yapılmaktadır. Okulda kafeterya, kütüphane bilgisayar odası, internet, içecek otomatları, öğrenci salonu, bahçe bulunur. Ayrıca kampüsün bütün olanaklarından faydalanabilirsiniz.


Sosyal İmkanlar

FLS New Jersey, uluslararası katılımlı yemekler, müzeler, eğlence parkları, plajlar, tarihi alanlar, alışveriş merkezleri, önemli lig maçları ve yerel festivaller  gibi bazı aktivitelerde sunmaktadır.


Konaklama

FLS New Jersey kendisini seçen öğrencilere kurs müddetince aile yanı konaklaması, yurt konaklaması ve öğrenci rezidansları seçeneklerini sunmaktadır.


FLS International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita