Rennert Bilingual

Amerika / Miami / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

1973 yılında New York Üniversitesi eski üyesi Cesar Rennert tarafından kurulan Rennet Bilingual Dil okulunun amacı, isteyenlere yüksek kalitede dil eğitimi sunmak ve eğitim çoğunlukla konuşmaya’ yönelik olduğunu belirtmektedir. Newyork ve Miamide olmak üzere 2 şubesi vardır .Okulda  alınan dil eğitimleriyle New York Film Academiye gidip eğitime devam edilebilir.

Sunulan Programlar

İş İngilizcesi Kursu

Executive İngilizce Programı

Yoğun İngilizce Kursu

Yarı Yoğun İngilizce Kursu

Tatilde İngilizce Programı

TOEFL/ TOEIC/ Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursu

Profesyonel İngilizce Programı

Plus İngilizce Programı ( Müzik/ Dans/ Moda/ Oyunculuk…)

Özel Amaçlar için Profesyonel İngilizce Programıİmkanlar

Rennert-Miami; Miami South Beach’in kalbinde, Lincoln Yolu üzerindeki butik bir Art Deco ofis binasının 3. Ve 4. Katında eğitim hizmeti vermektedir. İki blok ötedeki Washington Avenue 'den ise toplu taşıma araçları geçer. Okuldan kumsala yürümek sadece birkaç dakika alır. Çevresinde birçok kafeterya, restaurant, mağazalar bulunmaktadır. Tam donanımlı aydınlık sınıflarda, deneyimli öğretmenler eşliğinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okul binasında,  kütüphane, kantin, bilgisayar salonu, medya merkezi, ve öğrenci dinlenme alanı gibi alanlar mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Rennert-Miami öğrencilerine, çöpçü avı, South Beach, Art Deco Tarihçi Bölgesi, Güney Florida Tarihi Müzesi, Güney Florida Tarihi Müzesi, Rapids Su Parkı, Bayside ve Biscayne Bay tekne gezisi, Key Biscayne kanosu, Everglades Airboat Ride, Tarihi Coral Gables kanalı kano turu, Bilim ve Ul Sawgrass Mills Outletnulusal Tarih Müzesi, Miami Deniz Akvaryumu, Deniz Kaplumbağası Farkındalık Programı, Venedik havuzu, Sawgrass Mills Outlet gibi aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

Rennert-Miami ,öğrencilerine eğitimleri süresince aile yanı konaklama, apart daireler, ve hostel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Rennert Bilingual Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita