Regent Language Training

İngiltere / Oxford / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Regent Language Training, 1953 yılında kurulmuş olup şehirdeki ilk dil okuludur. Öğrencilerinin dil becerilerini geliştirmek, eğitimlerinde maksimum verimi sağlamak ve aynı zamanda İngiliz kültürünü onlara tanıtarak hoşça vakit geçirmelerini sağlamak adına çalışmalarını sürdürmektedirler.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE,CAE), IELTS

Akademik İngilizce

Mesleki İngilizce

Uzmanlık Kursları

Birebir İngilizceİmkanlar

Şehir merkezine çok yakın olan okul tipik bir İngiliz bahçesine sahip etkileyici Victorian tarzı bir binada eğitim vermektedir. Öğrencilerine en iyi hizmeti verebilmek adına tam donanımlanmış olan okulun bünyesinde maksimum 12 kişilik modern sınıflar, kütüphane, kaynak odası, öğrenci salonu, bilgisayar merkezi, konservatuar, video odası, ücretsiz internet erişimi ve kitap dükkanı vardır.


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin sosyal ve kültürel anlamda kendilerini geliştirmelerini, aynı zamanda boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri adına kültürel etkinlikler, hafta sonu gezileri ve daha fazlasıyla heyecan verici bir sosyal program hazırlamışlardır. Müze gezileri, punting, bahçelerinde düzenlenen barbekü partileri, şehir turu ve kutlamalar bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Öğrencilerini özenle seçtikleri ailelerin yanlarına ya da yurtlara yerleştirmektedirler.


Regent Language Training Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita