Regent Language Training

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1964 yılında kurulan Regent Dil Okulu, Londra’da kurulmuş ilk dil okullarındandır. İngiltere’nin 6 farklı şehrinde hizmet vermektedir. Kapsamlı, olumlu, destekleyici bir atmosferde yüksek kalitede bir İngilizce eğitimi sunmayı amaçlamaktadır. Okullar İngiltere ve İskoçya’nın özenle seçilmiş merkezi bölgelerindedir. Çok çeşitli ülkelerden katılım olması sebebiyle, öğrenciler İngilizce pratiği yapma ve dünyanın dört bir yanından gelen kültürleri tanıma fırsatı bulurlar.

Sunulan Programlar:

Genel İngilizce

IELTS Hazırlık Kursu

Cambridge Sınavı

Executive Programlar

Birebir Ders

Home Tuitionİmkanlar

Regent Londra,  Londra'nın merkezinde, muhteşem bir bahçe içerisinde Victorian tarzı zarif bir bina içerisinde hizmet vermektedir. Oxford şehir merkezine 1.5 kilometre uzaklıktadır. Trafalgar Square, Covent Garden, Leicester Square ve Londra Theatreland sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Tam donanımlı modern sınıflarda, 12 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Okulda kütüphane, öğrenci salonu, dinlenme salonu, bilgisayar merkezi, konservatuar, kablolu ve kablosuz ücretsiz Internet erişimi, kütüphane, video odası, kitap dükkanı gibi olanaklar bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Kültürel geziler, spor aktiviteleri, kutlamalar, çeşitli okul içi aktiviteler, şehir turu, müze ve galerilere geziler, barbekü partileri ,Cambridge, Stonehenge ve Bath gibi yerlere geziler gibi aktivitelere katılabilirsiniz.


Konaklama

Regent Londra öğrencilerine kurs süresince,  aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci rezidansları, hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Regent Language Training Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita