Oxford International Schools

İngiltere / Oxford / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Oxford International Schools Oxford, 1999 yılından beri ağırladığı öğrencilerine verdikleri kusursuz hizmet ve kaliteli eğitimin yanı sıra onlara İngiliz mirası ile çevrili rahat ve modern imkanlar sunmaktadırlar.


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

Birebir İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge(FCE,CAE), IELTS

Profesyoneller için İngilizceİmkanlar

Şehrin kalbinde modern bir binada eğitim veren okulun bünyesinde 7 donanımlı derslik, bilgisayar odası, kablosuz internet erişimi, kütüphane, dinlenme odası ve kafeterya bulunmaktadır.

Hem İngiliz kültürünü tanımalarını hem de dil eğitimlerine katkıda bulunmaları adına Londra ve Brighton gibi şehirlere tam gün gezileri düzenleyen okul öğrencilerini Oxford turlarına da çıkarmaktadır. Bununla birlikte yerel sanat etkinliklerine götürmekte, pub, chip ve balık, uluslar arası yemek geceleri gibi etkinlikler düzenlemektedirler.


Sosyal İmkanlar

Şehrin sosyal ve kültürel yapısı sayesinde öğrenciler çeşitli müze ve sanat galerilerine gidebilmekte, tiyatro, sinema veya sportif etkinliklere de kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Şehir merkezinde bulunan okulun konumu itibariyle ihtiyaç duyulabilecek mağazalara ulaşılabilmekte ve öğrenciler boş vakitlerini arkadaşlarıyla birlikte çevrede bulunan kafe, bar ve restoranlara giderek değerlendirebilmektedirler.


Konaklama

Okul öğrencilerine konaklamaları üzere ailelerin yanı, apart ya da yurt seçeneklerini sunmaktadır.


Oxford International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita