OISE Language Coaching

Fransa / Paris

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1973 yılında ana merkez Amerika Boston olarak kurulan okulun, şu anda  Londra, Oxford, Cambridge, Bristol, Paris, Madrid, Boston, Montreal ve Heidelberg'de merkezleri bulunmaktadır. OISE'nin misyonu, öğrencilere gelecekte ki yaşamında ilham verici ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri sonuç odaklı dil eğitimi vermektir. 

Sunulan Programlar
Özel Fransızca Dersleri (a La Carte)
Küçük Grupla Fransızca Dersleri (The Quatorial)
Konuşma Ve Yazma Fransızcasına Yönelik Kurs (The Octorial)
DELF / DALF / TEF Sınavlarına Hazırlık Kursları
İş Fransızcası kursları
Birebir Fransızca


İmkanlar

OISE-Paris, 2000 yılında, Fransa’nın Paris şehrinin 6. Bölgesinde,Baron bahçelerindeki  Luksemburg bahçelerinin yakınında, Left Bank üzerinde1920’li yılların geleneksel mimarisini yansıtan zarif görünümlü, modern bir binada konumlanmıştır. Şehir merkezine birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Daha çok iş adamlarına ve iş hanımlarına yöneliktir. Okul, St. Germain des Prés’e yakın Montparnasse’ye 400 metre uzaklıktadır. Okulda  cam duvarlar boyunca bol miktarda ışık alan, tam donanımlı sınıflarda 4 kişilik gruplar halinde Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca, wifi , bilgisayarlar, Gün boyunca öğrenciler için çay ve kahve ve molalarda pastanede kahve içip, öğretmenler ve öğrencilerle sohbet etmek için harika fırsatlar sunmaktadır. Kurslar iddialı öğrenciler için tasarlanmıştır ve öğrencilerden yüksek düzeyde bir taahhüt uyandırmaktadır. Kurslar, Fransız yeteneklerini, her bir öğrencinin ilgi ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş farklı durumlarda uygular. 


Sosyal İmkanlar

Fransız mutfağının en iyi örneklerini sunan restoran faaliyetleri, dünyaca ünlü sanat eserlerini görebileceğiniz müze gezileri, Paris tarihini tanıtacak rehberli şehir gezileri, Seine Nehri’nde bot gezisi, Latin Quarter’da yürüyüş turu ve Fransız filmleri izleme ve daha birçok aktivite düzenlenmektedir.


Konaklama

OISE-Paris öğrencilerine kurs süresince Aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


OISE Language Coaching Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita