Mosaico Spanish Courses

İspanya / Sevilla / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Yurt /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Yurt /

10 yıldan fazla deneyime sahip olan Mosaico Idiomas’da,  yurtdışındaki dillerin öğretilmesinde uzmanlaşmış bir teknik ekip bulacaksınız. Mosaico Idiomas size küresel bir dünyada ilişkilerinizi geliştirme, yurtdışındaki çalışmalarınızı tamamlama, çalışma, turizm yapma ve arkadaşlarınızla iletişim kurma olanağı sunar.Okul,  size  en uygun kurs tavsiye ve kalıcı öğrenme eşlik yurtdışında gerçek dilsel ve kültürel daldırma sunmaktadır. Sevilla, Cádiz, Córdoba, Malaga ve Granada .olmak üzere 5 şubede hizmet vermektedir.

Sunulan Programlar
Genel İspanyolca Kursu
Birebir Dersler
Sınava Hazırlık Kursları
İş İspanyolcası Kursu
Flamenko Ve İspanyolca Programı
Aşçılık Ve İspanyolca Kursu


İmkanlar

Mosaico İdiomas-Sevilla metropol bölgesinde, şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıkta, Bormujos Kampüsü'nde konumlanmıştır. Özel Üniversiteler, lüks gelişmeler, geniş bulvarlar, oyun alanları, alışveriş alanları ve tiyatrolarla çevrili bir bölgededir. Okulda tam donanımlı sınıflarda 8 kişilik gruplar halinde İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Okulda öğrenci salonu, bilgisayar odası, ücretsiz internet gibi olanaklar bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla yapılmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler, Alcazar Sarayı’nı, eskiden bir cami olan Sevilla Katedrali’ni, ‘Altın Kule’ anlamına gelen Torro del Oro Gözetleme Kulesi’ni, mimari olarak İslam – Hristiyan karışımı olan Plaza de Espana’yı ve daha birçok olağanüstü mekanı gezebilirler.


Konaklama

Mosaico Idiomas- Sevila konaklama olarak, üniversite konutları, apartmanlar, ev sahibi aileler, otel seçeneklerini sunmaktadır.


Mosaico Spanish Courses Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita