Meridian School of English

İngiltere / Devon,Exeter / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16+ Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Meridian School of english 1979 yılında Plymouth da kurulmuştur, 30 yılı aşkın süredir. uluslararası öğrencilere kaliteli İngilizce kursları vermektedir.Plymouth ve Portsmouth olmak izere iki şubesi vardır.Okullar British Council tarafından akredite edilmiştir.Tüm öğretmenler hem yurt içinde hem de yurt dışında çok çeşitli kırslar öğretmek için uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Deneyim ve tecrübesini yenilenen eğitim kalitesiyle sürdüren seçkin bir kuruluştur. 


Sunulan Programlar

·  Genel İngilizce

·  IELTS ve Cambridge Sınav Hazırlık

·  İngilizce Öğretmenlik Kursu

·  Birebir İngilizce

·  Grup Dersleri

·  Kişiye Özel Programlar
İmkanlar

Meridian okulu Plymount’da restore edilmiş tarihi bir bina olan Swarthmore binasında eğitim vermektedir. Şehir merkezine yürüyerek 25 dakika uzaklıktadır.Şehir içi ulaşım otobüs seferleri-taksi-bisiklet ya da yürüyerek gerçekleştirile bilinir. Şehirlerarası ulaşım genellikle hızlı tren ağ bağlantısı ve karayolu ile sağlanır. Bina şehir merkezine yürüyerek 25 dakika uzaklıktadır.Tam donanımlı modern sınıflarda 8 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Binada sunum odası, bilgisayar sınıfı, kafeterya, internet ve dinlenme odaları bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrenciler için konuşma kulüpleri, film geceleri, sosyal aktivite geceleri, spor etkinlikleri, isteğe bağlı geziler ve bowling yarışmaları gibi aktiviteler düzenler.Öğrenciler,  okula yakın mesafede bulunan dünya mirası listesinde gösterilen Cornwall sahili, renove edilmiş tarihi Royal William tersanesi, Dartmoor Ulusal Parkı , Akvaryum, Elizabeth döneminden kalan ve Plymouth’un ticaret noktalarından biri olan Barbican Limanı ve de Plymouth Deniz Feneri’ni gezme fırsatı bulurlar.


Konaklama

Meridian School’da konaklama seçenekleri arasında öğrenciler için aile yanı konaklama öğrenci yurdunda konaklama ve öğrenci rezidanslarında konaklama  seçenekleri sunulmuştur.


Meridian School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita