Malaca Instituto

İspanya / Malaga / Merkeze Uzaklık 7 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Malaca İnstituto 1971 yılında İspanya’nın Malaga kentinde kurulmuş bir dil okuludur. Öğretmenler üniversite mezunu olup deneyimli kişilerdir. İspanya’nın fiziksel olarak en büyük dil okuludur.   Malaca Instituto, EAQUALS, Instituto Cervantes, Espanol En Andalucia, OLE, EFQM, IALC ve CEELE akreditasyonlarına sahip olan Malaga’nın en kaliteli dil okullarından biridir.

Sunulan Programlar
Yabancı Dil Olarak Ispanyolca Sertifika Programı (DELE)
İş / Ticaret Ispanyolcası Kursu• Yoğun / Süper Yoğun İspanyolca Kursu
Klüp 50+ Programı
İspanyolca Ve Aşçılık Kursu
İspanyolca Ve Dans Kursu
spanyolca Ve Staj Programı
Genç Yetişkin Programı (15 – 20 yaş)
One-to-one
Grup Programları
Teacher Training
Internship
Junior Spanish


İmkanlar

Malaca Instituto, İspanya'nın güney sahili Malaga'da konumlanmış olan okul, Malaga Havaalanı’na araba ile 20 dakika, Malaga şehir merkezine otobüsle 15 dakika uzaklıktadır ve sahile 15 dakika yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı ve konforlu 25 sınıfta, ortalama 15 öğrenci grubuyla İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Kampüste, çeşitli eğitim materyalleri ile donatılmış, kütüphane ve bilgisayar destekli  multimedya merkezi, dans stüdyosu, sinema, oyun odası, mutfak, restoran, bar, teras, yüzme havuzu ve 100 yatak odalı Clup Hispanico konaklama binası mevcuttur.


Sosyal İmkanlar

Tam gün geziler ve tenis, golf gibi sportif aktiviteler ücretlidir. Hoş geldin partisi, Malaga oryantasyon turu, Clup Hispanico akşam partileri, kültürel konuşmalar, sinema ve film, salsa ve flamenco dans sınıfları, tenis, golf gibi sportif aktiviteler, tam gün Granada, Sevilla, Cordoba turu, hafta sonu Morocco turu, Tapas Bar Malaka Instituto’nun düzenlediği sosyal aktivitelerde bazılarıdır. Ayrıca, Malaga öğrencileri; şehirdeki iki önemli kaleden biri olan Gibralfaro Kalesi’ni, ve diğer önemli kale olan Alcazaba Kalesi’ni, Malag doğumlu ünlü ressam Ruiz Picasso için oluşturulmuş Picasso Müzesi’ni, tek kollu kadın adıyla da bilinen La Manquita Katedrali’ni, sayısız çeşitte bitkinin bulunduğu Jardin Botanico La Concepcion (botanik bahçe)’ı ziyaret edebilmektedirler. 


Konaklama

Malaca Instituto İspanyolca dil okulunda ;Yurt konaklaması, aile yanı konaklaması ve paylaşımlı öğrenci evi konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Öğrenciler, okulla aynı binada bulunun Club Hispanico yurtta konaklayabilmektedirler. 


Malaca Instituto Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita