LSI International

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

LSL INTERNATİONAL 1965 yılında kurulmuş, İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya ‘da şubeleri bulunan İngilizce dil eğitimi veren bir dil okuludur. Fransa ve İsviçre’de de merkezleri olduğu gibi, ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika ortak dil okulları ile de çalışmaktadır. LSL  tecrübeli ve yeterlilik düzeyi yüksek  bir  eğitim kadrosu vardır.Tüm okulları son  teknolojiyle donatılmış moderndir.Tüm merkezleri şehir merkezine kurulmuştur.

Sunulan Programlar

Standart  Kurslar

Yoğun Kurslar

İş İngilizcesi Kursları

Uluslararası Okul Yılı Standart  Kurslar

Uluslararası Okul Yılı Yoğun Kurslar

Kulüp 50+

English for Academic Purposes

TOEFL / TOEIC Hazırlık Kursları

LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (CAE)

LSI 30 Cambridge Sınavı Kursları (FCE)

Akademik İngilizce Kurslarıİmkanlar

LSL International Vancouver,1993 yılında Kanada’da vancouver şehrinin merkezinde ki modern bir ofis binasının birinci katında konumlanmıştır. Okul toplu ulaşım vasıtalarına çok yakın bir konumda olmasından dolayı ulaşım kolay ve sorunsuz olmaktadır. Seabus ve Skytrain hizmetlerinin hemen yanında bulunmaktadır.  Vancouver'ın ana alışveriş merkezlerine, galerilerine  ve tiyatrolarına, turistik yerlerine yürüme mesafesindedir. Okul binasında tam teknolejiyle donanmış, Çoğu sınıfta TV, Tüm sınıflarda klima, Tüm sınıflarda ısıtıcı, Tüm sınıflarda bol doğal ışık bulunan 15 kişilik dersliklerde eğitim görmektedirler. Okul binasında ayrıca Öğrenci kullanımı için mutfak,Öğrenci kullanımı için mikrodalga fırın, Öğrenci kullanımı için buzdolabı ,Bilgisayar laboratuvarı, Kütüphane, Günlük yayın ,Sınıf sonrası dil öğrenim yazılımına ücretsiz erişim,Bekleme odası, Bahçe,Balkon/taraça,Öğrenci destek masası, Fotokopi makinası, Öğrenci kullanımı için yazıcı,Video oyun konsolu Ücretsiz kahve Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.Engelliler için, Sınıfa tekerlekli sandalye erişimi,Engelli tuvaleti, Resepsiyona tekerlekli sandalye erişimi, Kafeteryaya tekerlekli sandalye erişimi vardır. Okul ayrıca duyma zorluğu yaşayan öğrencilere uyarlanmıştır.


Sosyal İmkanlar

LSL Vancouver öğrencilere bazı aktivitelerde sunmaktadır. UBC Antropoloji Müzesi, Vancouver Sanat Galerisini geziler, NHL Canucks veya CFL Lions’un spor karşılaşmaları, Şehir merkezi dışında kayak alanlarına hafta sonu gezileri düzenlenmektedir. Bar, restoran ve park gezintileri eğlenirken arkadaşlarınızla İngilizcenizi geliştirmenize olanak sağlar. Ayrıca at binme, bale, basketbol, beyzbol, bisikletle dağ gezisi, buz hokeyi, dalgıçlık, dans, futbol, golf, kayak, müzik, rüzgar sörfü, tenis, valeybol, yelkencilik, yoga, yüzme aktiviteleride vardır.


Konaklama

LSL Vancouver öğrencilerine, aile yanında konaklama,yurt konaklaması.öğrenci evi gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.Öğrenciler bu seçeneklerden birini seçebilmektedirler.


LSI International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita