LSI International

Amerika / New York / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar değişiklik gösterir.  Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okulların tamamı bulundukları şehrin merkezinde bulunmaktadır. LSI, tecrübeli ve yeterlilik düzeyi yüksek bir eğitmen kadrosuna sahiptir.

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Business English

Academic English

TOEFL Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

Junior Programme

Executive Programs

University Pathway

One-to-one

English +

Special Group Courses

50+İmkanlar

LSI New York Dil Okulu, New York'un, Manhattan'da bulunan Metropolitan College of New York kampüsü içerisinde yer almaktadır, iş  merkezleri, oteller, restoranlar, gece kulüpleri, kafeteryalar, mağazalara yürüyüş mesafesindedir. Okul tam donanımlı modern sınıflarda 15 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okulda ayrıca, Kütüphane, öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimli 40'tan fazla bilgisayarlarıyla iki bilgisayar laboratuvarı ile donatılmıştır. Kampüsün sunduğu tüm olanaklardan da faydalanabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan okula ulaşım toplu taşıma araçlarıyla kolaydır.


Sosyal İmkanlar

LSI New York Dil Okulu öğrencilerine sosyal, kültürel, sportif, turistik aktivitelerde sunmaktadır. Broadway gösterileri ve spor müsabakalarından öğrenci partilerine kadar birçok aktiviteleri vardır. Eşsiz restoranları, müzeleri, Özgürlük Anıtı ve Empire State Binası gibi ünlü yapılarıyla, New York’un kültür ve eğlence olanakları sınırsızdır. Tiyatro, sanat, alışveriş, eğlence imkânlarına bu bölgede kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Konaklama

LSI New York öğrencilerine; aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, öğrenci rezidanslarıve hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


LSI International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita