LSI International

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1965 yılında kurulan LSI Language Studies International, 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar değişiklik gösterir.  Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okulların tamamı bulundukları şehrin merkezinde bulunmaktadır. LSI, tecrübeli ve yeterlilik düzeyi yüksek bir eğitmen kadrosuna sahiptir.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi Mini Grup

TOEFL Sınav Hazırlık Kursu

50 Yaş Üstü İçin İngilizce

Öğretmenler İçin İngilizce

Birebir İngilizce 

9 Günlük Yoğun Kurs İmkanlar

LSI Boston Dil Okulu şehrin finans merkezinde, Chinatown'un hemen yanında konumlanmıştır. Okul alışveriş merkezlerinin yer aldığı şehir merkezine 5, bütün ulaşım hatlarının bağlandığı istasyonlara ise 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okulda tam donanımlı dersliklerde alanlarında uzman, anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, öğrenci salonu, bilgisayar odası, kütüphane, internet v.b  gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

LSI Boston öğrencilere, Toplu yemekler ve partiler, Müze gezileri, Şehir gezileri, Festivallere toplu katılım, Basketbol  başta olmak üzere spor aktiviteleri, Kişisel yelken, bisiklet, kano, kayak, snowboard aktiviteleri, Sezonluk yeni yıl, Paskalya ve Cadılar Bayramı eğlenceleri, New York, Montreal ve Cape Cod'un kumsallarına hafta sonları düzenlenen geziler, yelken, bisiklet, kano, kayak, snowboard gibi faaliyetler sunmaktadır,


Konaklama

LSI Boston kendisini seçen öğrencilere, aile yanı konaklama, öğrenci yurdu konaklaması gibi seçenekler sunmaktadır.


LSI International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita