LSF - Language School in France

Fransa / Montpellier / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

LSF Language School Fransa’da Montpellier de kurulmuştur. LSF Montpellier, şehrin en bilinen dil okullarından biridir. LSF Montpellier, WYSETC (World Youth Student & Educational Travel Confederation), WYSE Work Abroad, Association of Language Travel Organizations (ALTO) akreditasyonlarına sahiptir. Yıl boyunca her seviyede kaliteli Fransızca kursları sunmaktadır. yetişkinlere, iş profesyonellerine, üniversite öğrencilerine ve gençlere yıl boyu yüksek kaliteli Fransızca kursları sunmaktadır. LSF Language School Fransa’da Montpellier de kurulmuştur. LSF Montpellier, şehrin en bilinen dil okullarından biridir. LSF Montpellier, WYSETC (World Youth Student & Educational Travel Confederation), WYSE Work Abroad, Association of Language Travel Organizations (ALTO) akreditasyonlarına sahiptir. Yıl boyunca her seviyede kaliteli Fransızca kursları sunmaktadır. yetişkinlere, iş profesyonellerine, üniversite öğrencilerine ve gençlere yıl boyu yüksek kaliteli Fransızca kursları sunmaktadır. 

Sunulan Programlar
Standart Fransızca Kursu
Yoğun Fransızca Kursu
fransızca kursu
Dönem Fransızca Kursu
Sınavlara Hazırlık Kursları(DELF ve DALF)
Özel Kurslar
Genel Fransızca + kültürel programlar
Fransızca ve Ahçılık kursları


İmkanlar

LSF-Language-Montpeiller Fransa’nın güneyinde Montpellier’in şehir merkezinde 17. Yüzyıldan kalma bir binada konumlanmıştır. Bölge sayısız mağaza, bar, kafe, restoran, sinema, tiyatro ve müzelerle çevrelenmiştir. Şehrin tüm bölgelerine mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir. Marsilya’ya yaklaşık 1 buçuk saat uzaklıktadır. Otobüs ve tramvay istasyonlarına yakın, tren istasyonuna ise 5 dakika yürüme mesafesindedir. Sahile 15 dakika uzaklıktadır. Tam donanımlı modern  20 derslikte,8 kişilik gruplar halinde Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca,  internet erişimli bilgisayar odası, Fransızca film, video ve çeşitli kaynakların bulunduğu kütüphanesi ve geniş terası bahçe, gazete ve kitapçıkların bulunduğu bir öğrenci salonu  bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Montpellier şehir gezisi, şarap ve peynir tatma, yerel restoranlarda öğle ve akşam yemekleri, müze ziyaretleri, karşılama ve veda partileri, futbol, hentbol, bowling, buz pateni, Avignon ve Pont du Gard, Nîmes, The Camargue National Park, Sète, Carcassonne, St Guilhem-le-Désert ve Grotte de Clamouse, The Grotte des Demoiselles gibi ünlü yerlere geziler gibi aktivitelerden bazılarına ücretli, bazılarına ise ücretsiz olarak katılmak mümkündür.


Konaklama

LSF Language Montpellier kendisini tercih eden öğrencilerine, eğitimleri süresince, aile yanı konaklaması ,yurt konaklaması stüdyo daire, kişiye özel daire, apart ve otel ve hotel konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


LSF - Language School in France Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita