Link School of English

Malta / St. Julians / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

1992 yılında kurulan Link School of English FELTOM tarafından akredite edilmiştir ve yüksek kaliteli eğitimin dil kurslarının tüm yönlerini sunmaktadır. Her bir öğrenciye bireysel olarak ilgi göstermektedir. Şirket politikası, öğrencilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için katma değerli faydalar sunan bir coşku ve özveridir. Tüm öğretmenler uluslararası standartlara uygun ve tecrübelidir. B. Educ, Cambridge CELTA ve DELTA, Trinity College TESOL, LCCI ve diğer saygın TEFL yeterlilikleri vardır. AB içinde resmi bir sınav merkezi olmak, öğrenciler sınavlara girmeden önce hazırlık kurslarına katılabilirler.

Sunulan Programlar
Genel İngilizce
Çocuk kursları
Culture Vulture Treasure Trove (Keşfedilen Sahipsiz Hazine, Sanat Meraklıları
30 Uzmanlık Alanı
Exam Preparation Courses ( IELTS, TOEFL, Cambridge Examinations, LCCI, City & Guilds)
English for Special Purposes
English & Sport


İmkanlar

1992 yılında kurulan Link School of  English , Malta . Ana binamız Swieqi'de, ve St. Julian's'ın yakınında konumlanmıştır. Okul ’da yıl boyu eğitim verilmektedir. Eğlence ve alışveriş merkezlerine plajlara, restorantlara. kafelere sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Sınıflar tam donanımlı ve modern ekipmanlara sahip klima ve akıllı tahtaların bulunduğu aydınlık 26 tane sınıfta 12 kişilik gruplar halinde Profesyonel öğretmenler tarafından İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, Kütüphane, çalışma sınıfları, video, oyun odaları, kablosuz internet, internet kafe ve bahçe, bilgisayar odası bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Gozo ve Comino’ya tekne turları,  tarih öncesi tapınaklara, hanlar ve müzelere geziler düzenlenir. Hafta boyunca barbekü partileri, voleybol turnuvaları, Su sporu faaliyetler, Tenis, Golf, Binicilik, Bowling, Paten kayma, Dağ yürüyüşü, Turistik yerlere düzenlenen geziler gibi faaliyetler düzenlenmektedir.


Konaklama

Link School of English öğrencilerine; Aile yanı konaklama, otel konaklama, öğrenci yurdu konaklama, apartman dairesinde konaklama gibi  seçenekler sunmaktadır.


Link School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita