Linguaviva Language School

İtalya / Milano / Merkeze Uzaklık 6 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1976 yılında kurulan Linguaviva  dünya çapında bir ağa sahip İtalya merkezli bir eğitim grubudur. Etkili ve kaliteli dil öğretimi, Modern eğitim yaklaşımları, profesyonel öğretmen kadrosu, konaklama olanakları gibi daha bir çok neden Lıngauaviva’nın başarısındaki anahtar noktalardan sadece birkaçıdır. İtalyan dilini ve kültürünü yabancı öğrencilere öğretmekte yetkili bir okuldur. Linguaviva Grup ASILS üyesidir ve bu grup öğrencilere İtalyan dilini öğretmeyi garanti eder. 

Sunulan Programlar
Akademik Dönem
Genel İtalyanca Kursu
Yoğun İtalyanca
Akademik Dönem
Birebir
İtalyanca +
İş İtalyancası
İtalyan Üniversitelerine Hazırlık
Staj Programı


İmkanlar

Linguaviva 1976 yılında İtalya’nın Floransa şehrinin merkezine ilk kampüsünü kurmuştur. 1999 yılında Milano kampüsüyle eğitim alanını genişletmiştir. Milan şubesi; Milan şehrinin merkezinde  Corso Buenos Aires’te konumlanmıştır. Ülkenin en önemli tasarım, mimari, moda ve müzik yüksek öğretim enstitüleri Linguaviva Milano ile partnerlik yapmaktadır. Okul ulaşım imkanları için uygun, Lima metro istasyonuna yakın konumdadır. Tam donanımlı işitsel ve görsel materyallere sahip 18 sınıfta 10 kişilik gruplar halinde İtalyanca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayıca, Küçük bir bahçe, Öğrenci ortak salonu, Ücretsiz WiFi erişimi bulunmaktadır. Ahçılık ve sanatla kombine edilmiş İtalyanca dil eğitimi verilmektedir.


Sosyal İmkanlar

Linguaviva-milona öğrencilerine çeşitli aktiviteler sunmaktadır. şehir gezileri, sportif aktiviteler, sanatsal faaliyetler, film geceleri, tarihi mekan ve müze gezileri, yürüyüşler vardır. rena of Verona (Opera), Lake Garda, S. Margherita Ligure and Portofino gezileri, Da Vinci's The Last Supper, The Scala Museum, Modern Art Gallery, Poldi Pezoli Museum, İtalyan sineması film gösterimi, İtalyan kültürü ile ilgili dersler, akşam yemeği, disco ve bar, müzikal etkinlikler bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Linguaviva-milona  kendisini tercih eden öğrencilere, aile yanı konaklama, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları, hotel, ortak apartman daireleri, özel apartman daireleri ve otel konaklama alternatifleri sunmaktadır. 


Linguaviva Language School Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita